Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 24 évesen túl öregnek érzem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

24 évesen túl öregnek érzem magam, hogy megtaláljam az igazit. Hogyan győzzem le az érzést?

Figyelt kérdés
Úgy érzem, nincs elég időm, hogy megtaláljam a nekem szánt társat az életben. Egyre öregebb leszek és nem kellek majd senkinek... És az elmúlt években mindig zsákutcába futottam...úgy érzem, már csak egy lövésem van, és ha az sem lesz jó, akkor utána nincs több esélyem arra, hogy megtaláljam az életre szóló társam, akivel családot alapíthatok...egészen depressziós vagyok a szülinapom óta emiatt.
2013. okt. 4. 11:56
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
azt elfelejtettem írni, hogy nő vagyok...
2013. okt. 4. 11:56
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
örülj hogy ilyen fiatal vagy
2013. okt. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
tagadj le pár évet!
2013. okt. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Te öreg? XD

Majd amikor lesz unokád. ;)

2013. okt. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én nem értem a mai gondolkodást :D esküszöm,a párom is 24volt amikor meg találta az igazit :D vagyis engem :D mondjuk ami igaz az igaz,hogy a frissebb hús mindig jobb. de te is találsz majd egy 32éves palit akinek te leszel a friss hús :) nem bántásból,meg ilyenek
2013. okt. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

"Bolond" vagy! :) Az élet csak most kezdődik...

Fiatal vagy, sok minden áll még előtted... Én 28 éves nő vagyok, a napokban ért véget egy másfél éves kapcsolatom. Öröm az ürömben, hogy a legelső, aminek szépen tudtam/tudtunk véget vetni. A jövő felé nézek, és nem kesergek, pedig nagyon megszenvedtem a dolgot, mert még mindig szerettem őt. Ne keseregj! Tűzz ki új célokat, építsd fel magadat, és akkor jönni fog a társad is. Hagyj szabad folyást a dolgoknak, és meglátod, minden úgy alakul majd, ahogy annak lennie kell... Fel a fejjel! :)

2013. okt. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

megint csak azt tudom mondani ,bízz magadban .

Olyan meg nincs,hogy már csak 1 lövésem van

Ha nincs önbizalmad akkor az látszik is a belső szépség az önbizalomból fakad de hat a külsőre is.Egy vidám mosolygós arc sokkal szebb mint egy szomorú összeroskadt nem ?

2013. okt. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
5-ös: már miért csak 32 éves palinak lenne ő friss hús? Én olyan idős vagyok, mint ő és nem friss húsnak nevezném, hanem igazi nőnek. A kora miatt már nő! :)
2013. okt. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Kapuzárási pánik. Nekem is volt már párszor...:S

Azért elég durva, hogy manapság már ilyen fiatalon ezt érzi az ember, mert ugye a környezetében látja, hogy mások már sokkal előrébb járnak, stb. nem?

2013. okt. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
22-23 évesen én is ezt éreztem és összejöttem egy fiúval aki olyan tipikus "jó lesz férjnek", el is jegyeztük egymást aztán kb 2 év után rájöttem , hogy én nem is vele akarom leélni az életemet. Sokat rágódtam hogy most úgymond dobjak el mindent és kezdjem megint a nulláról, de aztán végül megtettem. És nem bántam meg. Ez több mint másfél éve volt, azóta nem találtam senki hozzám valót még, idén 27 leszek de nem aggódok. A környezetemben csomó ember van, nálam idősebbek is akik egyedül vannak. Anyukám is csak 30 évesen ismerte meg apumat. És ha végül találkozol a megfelelő emberrel nem kell sok idő behozni a "lemaradást", akár 1-2 éven belül összeházasodhattok és lehet gyereketek.
2013. okt. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!