Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyen bunkók az emberek,...

Miért ilyen bunkók az emberek, lenézőek és szemetek?

Figyelt kérdés

Szóval itt gyakorikérdésen is rengeteg olyan dolgot láttok hogy valaki kap egy választ és hozzáfűzik hogy tanulj meg írni meg hasonlók. Utálom az ilyen netennagyaszám embereket.

Élőbe meg egy 120Kg-os bunkó tonna dona lehet vagy hasonló!

Miért szurkálják az emberek a másikat ok nélkül?

Volt osztálytársaim se kösszönek ritka amelyik kösszön,

szerintem mindenkinek a saját háza táján kéne változtatni a dolgot nem egy weboldalon vagánykodni!



2013. okt. 8. 17:01
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Egy haverom anyukája a boltban gunyos kérdéseket tet fell,én meg nem válaszoltam. Nem is bírnak engem és 20 éves vagyok , utálom hogy már minden ember vellem foglalkozik tanárok, 40 évesek. A részeg alkoholisták!
2013. okt. 8. 17:02
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Hatt igen, ez szornyu! Hova fajjul mar ez a vilag! :)
2013. okt. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
89%
Ha mindenki "velled" foglalkozik 20 évesen akkor menj vissza a nyelvtan tanárodhoz és 20x "kössszönj" neki, majd annyiszor fejeld meg a falat, ahány vesszőt kihagytál a fenti szövegből!
2013. okt. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
64%

Lenézőek, látok, köszönnek.

Ha már nem vagy alsós, akkor fogyatékos vagy!

2013. okt. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Láttom a bunkóság ragályos nem is vártam más, mert netennagyaszám emberkék! Te se vagy tökéletes , semmivel se vagy jobb töllem , ha helyesírásom azért nem a legjobb mert ugy írok mint a villám. De mindegy nem várrok töletek semmit. Minden embert elér a végzete , végül mindenki azt kapja amit érdemel.
2013. okt. 8. 21:37
 6/14 anonim ***** válasza:
94%

Az emberek úgy válaszolnak, ahogy felteszik a kérdést.

A stílus maga az ember.

Talán ha nem ilyen negatív kisugárzásod lenne, barátságosabban közelítenél az emberekhez, ők is így viszonyulnának hozzád.

Üdvözlettel: Tonna Donna.

2013. okt. 9. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
91%
Nem csak a helyesírásoddal van a baj, fogalmazni sem tudsz. Az meg nem bunkóság, hogy te meg a kövéreket nézed le? Mire fel? Sovány vagy? Agyilag is!
2013. okt. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
47%

Teljesen igazad van. A fórumok 90%-a a vitatkozásról,beugatásról szól. Az is nagyban befolyásolja a körülményeket,hogy milyen a korosztály,milyen az adott téma. Én úgy vagyok ezzel,hogyha látom az értelmet a kérdésében és nem kamuszagú ,akkor nem nagyon érdekel,hogy esetleg rosszul ír le valamit,ha érthető,akkor válaszolok off nélkül. Ha viszont ,az van ,hogy unatkozó nethuszár tesz fel egy kamu/kötekedős kérdést,tele hibákkal,akkor volt már rá példa,hogy én is odaírtam neki a "tanulj meg írni" dumát,mert sokszor vicces,hogy játsszák a nagy Magyart, elhord mindenkit,mindennek,aztán jön tőle a "teccik,tshő",meg az 5 millió "xd".


A köszönésről meg annyit,hogy féjszbukon is (vagy bármilyen közösségi oldalon) hány olyan van ,amikor bejelöl,lájkol de az utcán meg elsétál melletted,mintha nem is ismerne. Tv-be is mit látsz? Sok töménytelen agymosós műsort.... Van honnan tanulni.

2013. okt. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
43%
azért van, mert a magyarok nagy százaléka súlyos személyiségzavarban szenved. A beszólogató, támadó jellegű firkászok főként. Mivel itt személytelenül írogathatnak ezáltal ennyi kis örömük van, másnap meg folytatódik az unalmas, értéktelen alacsonyrendű életük.
2013. okt. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
93%

Az miért bunkóság , ha felhívják a figyelmedet arra , hogy nem tudsz helyesen írni ?

Mert igazuk van ?

Igenis tanulj meg írni , aztán utána lehet okoskodni nyugodtan ...

Te meg a kövér embereket szóltad le , már egyből , a kérdésed kiírásakor . Erről ennyit .

Üdv : Egy Bunkó

2013. okt. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!