Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyen bunkók az emberek,...

Miért ilyen bunkók az emberek, lenézőek és szemetek?

Figyelt kérdés

Szóval itt gyakorikérdésen is rengeteg olyan dolgot láttok hogy valaki kap egy választ és hozzáfűzik hogy tanulj meg írni meg hasonlók. Utálom az ilyen netennagyaszám embereket.

Élőbe meg egy 120Kg-os bunkó tonna dona lehet vagy hasonló!

Miért szurkálják az emberek a másikat ok nélkül?

Volt osztálytársaim se kösszönek ritka amelyik kösszön,

szerintem mindenkinek a saját háza táján kéne változtatni a dolgot nem egy weboldalon vagánykodni!



2013. okt. 8. 17:01
1 2
 11/14 anonim válasza:
58%

Te a kövéreket szóltad le... :/

Weboldalon vagánykodni --> Aliasz megmondani a véleményünket... Ezzel semmi gond nincsen, amíg kultúrált formában teszik. ;)

Ebben mondjuk van igazad, de írni tényleg meg kéne tanulni! :3 Alap, hogy tudj helyesen írni, helyesen olvasni és az anyanyelveden beszélni. Ez alap, szóval, ha rád szólnak ezért, ne csodálkozz. Magyar ember tudjon magyarul, már nem azért. Ahogy a kínai ember tudjon kínaiul. Amúgy igen, 2013 a bunkóság éve.

2013. okt. 12. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
75%

Én is villámgyorsan írok, mégsem tudsz találni egy hibát sem a válaszaimban. Tudod mi a titok? Magyar anyanyelvű vagyok, tehát számomra az a minimum, hogy megtanultam helyesen írni. A helytelenül írókat senki sem tudja komolyan venni.


Másrészt: én, mint "csak" 100 kilós bunkó tonna donna, úgy a földbe döngölnélek, ha beszólnál, mint annak a rendje! Hát mit képzelsz te magadról, ki vagy te? Mindenki veled foglalkozik? Egy ilyen idióta, iq-light, irritáló személyiségű idegbeteg embert én is csak kritizálnék, mert vicces, ahogy pattogsz itt a kérdésben is.

Ha meg visszaszólsz, akkorát kapsz, hogy a fal adja a másikat!


Vegyél vissza a hihetetlen méretű pofádból, mert 5 forintnál többet semmiképpen sem érsz.

2013. okt. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
De tudod, ez a világ legjobb üzlete lehetne.. Megvennélek annyiért, amennyit érsz, és eladnálak annyiért, amit képzelsz magadról!:)
2013. okt. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Helesiräs egggyes XD
2013. okt. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!