Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miért szemetek a beosztottakka...

Miért szemetek a beosztottakkal a főnökök? Titeket is ért már igazságtalanság a munkahelyen?

Figyelt kérdés

Most választottak új csoportvezetőket a munkahelyemen, és némelyiknek nagyon felvitte az Isten a dolgát!

Kötözködnek, cinikusak, és nagypofájúak!

Magammal szemben igazságtalannak érzem ezt a bánásmódot, mert nekem még az iskolai végzettségem is magasabb mint az övéké. Azért mert én nem vagyok nagyszájú, és lenéző, már nem is lennék jó vezető?

Munkahelyi sztorikat várok.


2010. márc. 27. 16:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Azért szemetek a beossztottaikkal, mert ha nem volnának azok, akkor a munkások visszaélnének a helyzettel, és nem akarnának dolgozni.

A munkások többsége,olyan, hogyha jó vagy hozzájuk, akkor elkanászosodnak, és nem fognak akarni dolgozni.

Azt fogják gondolni, a főnök úgyis jó, úgyis megbocsátó, akkor miért hajtsák magukat, miért dolgozzanak, ha ülni, meg dumálni is lehet, plussz a fizetést úgyis megkapják.

Inkább féljenek a főnőktöl, és csinálják a munkát, mint egy emberséges főnök mellett elkanászosodjanak, aztán ne menjen a produkció, és ne legyen profit.

Velem semmi igazságtalanság nem esett meg, a munkahelyen.

2010. márc. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Elkanászodnak, ez a helyes kifejezés.

És minden főnök szemétkedik, nyugi, nekem legalábbis eddig egy normális volt csak.

A mostani meg van győződve róla, hogy egy szent, de mikor szóba hoztam, hogy tartozik 10 nap tavalyi szabimmal, fel volt háborodva hogy nyilvántartom, és előhozta a mindenféle, "jókedvében " adott pénzjutalmakat, ilyesmiket, hogy mit képzelek.

Pff...

2010. márc. 28. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Volt már emberséges főnököm,és nem élt vissza senki sem a bizalmával.
2010. márc. 28. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!