Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Elsőre jó próba felvételit...

Elsőre jó próba felvételit írtam? [DESC]

Figyelt kérdés

Eredmények:

**********************************************************

Nyelvtanból : 50/38

**********************************************************

Matekból : 50/31

**********************************************************

[KÖZÉPISKOLÁS]

**********************************************************

szerintetek jó elsőre ? ; )



2013. okt. 8. 20:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem élesben rosszabb lett, és egy egész erős suliba felvettek.

Matek 50/17 (Bamm... De mentségemre szóljon, a nehézsége miatt még "botrány" is volt)

Nyelvtan: 50/40


Ez elsőre szerintem igen fszányos eredmény.

2013. okt. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
kösz braah :D további válaszok ? xd
2013. okt. 8. 20:24
 3/3 anonim ***** válasza:
Háát, nem annyira jó, de mentségedre szóljon, hogy az átlag sajnos elég szégyen eredményeket szokott produkálni. Már nem tudom, hogy melyik évben írtam, nem volt a legkönnyebbek között, de akkor is olyan kevés pontot értek el az osztálytársaim, hogy nem is mertem nekik elsőre elmondani, hogy nekem mennyi lett. Bár meg is látszik, hogy melyikünk nem ment szakmunkásképzőkbe. Voltak többen is, akiket végül betuszkoltak valamelyik gyenge középiskolába, mert csak úgy tengtek-lengtek. Legalább nyolcvan pontod azért legyen összesen, az már jó eredmény. Gyakorolj még, nagyon könnyűek ezek a feladatok, menni fog simán.
2013. okt. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!