Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan győzzem meg, hogy van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan győzzem meg, hogy van értelme folytatni?

Figyelt kérdés

Tudom,hülyén hangzik a kérdés,mert már régen rossz,ha valakit győzködni kell valamiről.De mégis.

Sok sok félreértés volt,ki nem mondott dolgok,ezekből születő viták,és a távolság.Én szerettem volna megoldani a problémákat,és megbeszélni,ő csak morfondírozott,és úgy döntött egyszerűbb abbahagyni.Mikor én mondtam ezt neki,akkor ő nem akarta.Pedig nem nagy dolgokról van szó,nem hatalmas gondokról.

El kellett utaznia,én ennek nem örültem,előtte nem láttuk egymást,és ebből is konfliktus lett.Ez tette be neki az utolsó löketet.Hogy nem tudtam visszafogni magam,hülyeségeket írtam,és nem hagytam békén.Átgondoltam,rájöttem,hogy hibáztam.Mégis foglalkozik velem,érdekli mi van velem.Az lehet,hogy lobbanékony vagyok és emiatt fél tőlem?Akár találkozni?Valami hasonlót mondott már.Ti hogyan viselkednétek a helyében?Megpróbálnátok vagy mégsem?



2013. okt. 7. 16:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Ahogy mondod, "mar reg rossz". Keress mast, ebbol mar nem lesz semmi.
2013. okt. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem szeretnék mást keresni,mert még sosem éreztem így senki iránt.Úgy érzem lenne értelme megpróbálni.

Ő is győzködött már engem.Általában azt adja,amit kap.

Nemrég én akartam abbahagyni,azóta ő mondja.Nem tudom eldönteni,hogy így gondolja,vagy vissza akarja adni azt az érzést,amilyen neki volt akkor.Ezt honnan tudhatnám meg?Elárulni úgy sem fogja.Viszont volt már hasonló helyzet,csak nem értem mire jó ez a viselkedés.

2013. okt. 7. 16:23
 3/4 Weilheim válasza:
talán e l ő t t e kellett volna átgondolni. Késő bánat, ebgondolat. Máskor: Kétszer átgondol - egyszer pofázik.
2013. okt. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igazad van nagyon.Meggondolatlanul sosem szabad beszélni.Egyetértek.
2013. okt. 7. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!