Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Annyira szerencsétlen vagyok,...

Annyira szerencsétlen vagyok, és nem tudok mit kezdeni a helyzettel?!

Figyelt kérdés

Dolgozom, és bármire megbíznak, bármit mondanak, nem tudom jól megcsinálni, tényleg olyan vagyok mint egy szőke nő...

Ha bármin csak egy gombot kellene megnyomni, én egyből azt gondolom elromlott...

Néha tudok olyanokat mondani, olyan hülyeségeket, hogy én is röhögök magamon.

Annyira talán két bal kezes nem vagyok, mert igazából még eddig nem vágtam le semmim, és túl nagy vágásokat sem szereztem sehol...

Inkább ilyen szőke nő típus vagyok...

Sokszor ha már megszólalok, az fáááj:/.

Ha elmutatnak valamit, ötször, tuti,hogy hatodszorra sem fog menni...Béna vagyok...:/


2013. okt. 9. 11:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Az embernek nem csak veleszületett külső, hanem belső tulajdonságai is vannak.


Ugyanúgy, ahogy nem tudsz változtatni a magasságodon, ezen az antiképességen sem tudsz.


Ez van!

2013. okt. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én szőke vagyok és nő. Képzeld én meg tudok nyomni egy gombot :)
2013. okt. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

A gombot én is megtudom nyomni, inkább azt nem tudom, hol, milyen gombot kell keresni:/.

Egyszerűen vicc, persze amíg tanul az ember, nem érzi, hogy valami nincs rendben, ülök a padban, otthon megtanulok, de ha dolgozni kell, annyi mindenre rájövök,hogy nem megy, vagy valamiért béna vagyok...

Engem meg nyomaszt is, mert vannak emberek, akiket eleve nem érdekel,hogy mi van, azért nem csinálja jól,mert nem érdekli, engem nyomaszt,hogy nem tudom jól megcsinálni, a rám bízott feladatokat.

Nem tudom mi lesz így...

2013. okt. 9. 11:57
 4/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem baj, keresd meg az előnyös tulajdonságaidat, mert tuti, hogy azok is vannak, és azokra koncentrálj! Én is néha úgy érzem, elmebeteg vagyok, mégis egész jól boldogulok, szóval nem kell éhezéstől tartanom, vagy ilyesmi.
2013. okt. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Dolgozol, és ez a lényeg. Mindenki elkezdte valahol, és senki sem volt tökéletes az elején.

Próbáld meg pozitívan látni magad, adj bele mindent, és lesz ami lesz. De mindent tegyél meg, hogy jól sikerüljön.

2013. okt. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Hát én 10 éve vagyok egy munkahelyen, mindig azt érzem, hogy pocsék és béna amit csinálok, és eleve úgy mentem oda, hogy úgyis kirúgnak pár hónap múlva, és lám mégis ott vagyok és megbecsülnek. Szóval lehet, hogy nehezen rázódsz bele a dolgokba, de adj esélyt magadnak, ne nevezd magad bénának, ha majd dolgozni fogsz, egy idő után úgyis rutin lesz belőle. Gondolom a cipőfűzőt már csukott szemmel is be tudod kötni. Vagy még az sem megy? :)
2013. okt. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
közhely, de annál igazabb: gyakorlat teszi a mestert!
2013. okt. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ez részben negatív önszuggeszció. Néhányszor valami nem sikerült a legjobban de minél inkább mondogatod ezt magadnak annál kevésbé fognak sikerülni jól a dolgok.

kezd el inkább azokat a ritka alkalmakat keresni amik sikerültek. S inkább ezeket idézd fel magadban újra és újra és gyakoribbá válnak ezek a helyzetek. Valamelyest a kézügyességed is jobb lesz,m jobb döntéseket hozol stb. Lehet nem leszel ettől szupermen de nem mindegy hogy a lehetőségeinkből többet hozunk e ki magunkból vagy ép kevesebbet...


És igaza van annak aki azt irat: keresd azt amiben jó vagy s érdemesebb inkább azzal foglalkozni. Akinek nincs kézügyessége az értelemszerűen ne végezzen agyműtétet ugyanakkor lehet hogy valami más területen nagyon jó. Ettől persze még beverhet ő is szöget a falba max. az átlagosnál jobban kell figyelnie.

2013. okt. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
A dolgokhoz való hozzáállás na az nem mindegy! :) Ha eleve úgy állsz a dolgokhoz, hogy úristen most mi lesz?! Akkor tuti nem sikerül! Úgy állj hozzá hogy na én ezt most meg tudom csinálni! Sőt! Jobban mint más! (egy szőke nő!) :D
2013. okt. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Az első pár hónapban kétnaponta sírtam a munkahelyemen. Kezdő voltam, ügyetlen, és nem láttam át a dolgokat. Ráadásul először a kollégák egy része nem hogy segített vagy tanított, hanem még cikiztek is. A főnököm viszont felismerte a helyzetem, és egy másik csoportba rakott, ahol sokat segítettek, tanítottak, és szeretettel fogadtak. A főnököm is elmondta, hogy senki nem úgy születik hogy mindent tud, és az elmélet és gyakorlat összecsiszolása évekbe telik. Örökre hálás leszek a hozzáállása miatt. Néhány év alatt profi lettem a szakmámban, tovább tanultam, komoly sikereket értem el.
2013. okt. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!