Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tudtok tovább lépni...

Hogyan tudtok tovább lépni olyan dolgokon amin épp fennakadtatok?

Figyelt kérdés

Napokig képes vagyok töprengeni például, hogy mit rontottam el vagy hogy miért viselkedtem mondjuk úgy. Vannak dolgok amiket nem tudok mondjuk úgy "feldolgozni". Hiába próbáltam az illetővel beszélni, nem érdekli, nem merem elmondani neki, hogy mi nyomja a szívemet, mert tudom, hogy nem értené meg. Van hogy napokra elfelejtem, aztán rám tör ez az érzés. Felkeresem beszélgetünk, de valami nem hagy nyugodni. Szeretem is meg nem is.

Történtek vele dolgok együtt bulizások, nevetések, sértődések. Nehezen tudok továbblépni..



2013. okt. 9. 12:27
 1/3 anonim válasza:
azt javaslom szerezz be egy "pszichiátert" és meg lesz oldva a gondod ezalatt azt értem, hogy vegyük pl az én estem voltak problémáim és van egy nagyon jó barátom akiben megbízom neki mindent elmondok és segít mindenben és ő az én "pszichológusom" lényeglében a legjobb "barátom", a problémám most csak annyi hogy a vele kapcsolatos dolgokat nem tudom megbeszélni senkivel hülye voltam és elrontottam mindent és most én is szenvedek csak h érts ez a "barátom" az ellenkező nemből való.
2013. okt. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem te nő vagy és szerelmes. Pontosítanál? Lehet tudok segíteni.
2013. okt. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Annyit mondok, hogy: Na jó van lesz*rom/sz*rok rá, és másra gondolok.
2013. okt. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!