Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rosszat jelent, ha egy nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszat jelent, ha egy nő egyfolytában egy adott férfivel kapcsolatos dolgokon gondolkozik? Pedig még nem kezdett semmibe bele.

Figyelt kérdés
2013. okt. 5. 14:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mégis min, konkrétabban?
2013. okt. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Amennyiben az egyre novekvo erdeklodest egy ellenkezo nemu szemely es az o viselt dolgai irant rossznak tartjuk, akkor igen.
2013. okt. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
1 Hogy mit csináljon? Tünjön el a férfi látóköréből, vagy tüntesse el a látóköréből az illetőt.Vagy a másik alternatíva, hogy lépjen a férfi felé, és merjen belevágni.
2013. okt. 5. 14:32
 4/12 anonim ***** válasza:
Először is E/1-ben beszéljen magáról E/3 helyett ...
2013. okt. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
4 Te ki vagy, hogy meg merd mondani, hogy egy kérdést, hogy irjon ki bárki is?
2013. okt. 5. 14:36
 6/12 anonim ***** válasza:

Szerintem túl sokat filózol,ami persze lehet jó is, ha sok időd van erre...

Szerintem cselekedned kellene, és ha tetszik és érzel valamit iránta, akkor csak úgy derítheted ki, hogy is álltok, ha beszélsz vele, elhívod valahová, ha ő nem tett semmilyen lépést irányodba.

Egyébként mit tudsz róla?

2013. okt. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

6 Sok mindent tudok, és sokat nem. Én biztosan nem fogok lépni felé. De az eltünés felé hajlok, viszont akkor sosem fog hallani rólam és egyenes irányban ő se rólam.Az meg szerintem már mindkettönknek nagyon fájna, nem csak nekem.


Kivételes személyiségű emberről van szó, nem egy átlag, tucat emberről.

2013. okt. 5. 14:46
 8/12 A kérdező kommentje:
*és egyenes irányban én se róla
2013. okt. 5. 14:46
 9/12 anonim ***** válasza:
Ez az érzés mióta tart?
2013. okt. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
#5, hobbipszichológus (#4-es voltam/vagyok)
2013. okt. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!