Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit kell venni a babának a...

Mit kell venni a babának a legfontosabb dolgokon kivűl?

Figyelt kérdés

Babakocsi, kiságy, kád, pelenka ezek szükségesek. De mi kell még?

Ja és ruhák


2013. szept. 7. 18:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Tisztálkodó/ápolási szerek, etetéshez szükséges dolgok, és nem árt beszerezni pár alap gyógyszert.
2013. szept. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
orrszívó,a porszívós a legjobb,rengeteg popsitörlő az elején szükség lesz rá,popsikrém,ruhapelus,lázmérő külön a babának,körömvágó külön csak neki,cumisüveg ha szükséges nagyjából ennyi
2013. szept. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Popsitörlő,lázcsillapító- kúpot szoktak kiírni a gyerekorvosok,ezek nagyon jók. Én ha már nagyobb a baba,akkor nem kúpolok,vagy ha csak feszül az ínye fogzásnál,akkor szuszpenziót- ezzel bekenve az ínyt enyhíthető a fájdalma.

Orrszívó (lehet kapni kézit,és lehet kapni porszívóra tehetőt- személy szerint a porszívósat jobban szeretem,könnyebb,egyszerűbb használni)

Tisztálkodási szer (baba sampon,fürdető- van kettő az egyben),baba olaj- eleinte még elég száraz a bőrük (mondjuk natúr étolajjal is lehet kenni,ez jó koszmót fellazítani is),fültisztító pálca- ez jó köldökápoláskor,az alkohollal amikor kezelni kell a köldököt,míg a köldökcsonk le nem esik,és teljesen "le nem tisztul" a köldök.

Baba olló,babahajkefe,törülköző jó ha van legalább kettő,textil pelus legalább 8-10 db.

Hintőpor a hajlatuk púderezéséhez.

Popsikrém- ezt a gyerekorvos is ír ki,de én nem szeretem,én a Sudocrémet használom már 6 éve (a 4. gyereknél is).

Függően attól melyik évszakban születik és a lakásban is milyen meleg van,és mivel jár el az anyuka (gyalog babakocsit tolva,vagy autóval) takarók, a kiságyba lepedő- ebből is jó ha van 3-4 db. (tapasztalat :-))

Ha nagyobb lesz a baba,akkor pár játék- nincs szüksége sokra. Ha már kibújt a fogacska akkor lehet kapni babáknak fogkefét.

Hirtelen ennyi jut eszembe,remélem tudtam olyat írni,ami nem volt eszedben :-)

2013. szept. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

- Babahordozó, ha van kocsitok.

- Tudom ajánlani a pólyát,a lányom nagyon szerette.

- 1-1 db vèkony-vastag takaró.

- Mellszìvóra is lehet szüksèg.


A többi lènyegest leìrták elöttem.

2013. szept. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én légzésfigyelőt is vennék/bérelnék. Nekem a szoptatós párna is nagyon jó szolgálatot tett.
2013. szept. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Eszembe jutott, hogy még a babamérleg is fontos lehet az elején. :)
2013. szept. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!