Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiúk! Tényleg vonzó az ha egy...

Fiúk! Tényleg vonzó az ha egy lány távolság tartó?

Figyelt kérdés
Tegyük fel van két lány. Az egyik ölelget folyton szorosan melléd ül vagy áll. Néha még puszilgat is. A másik mindig tart legalább fél méter távolságot. Nem ölelget meg nem tesz olyanokat amit a fent említett inkább csak mosolyog és figyel. De mindkettővel jól el tudsz beszélgetni és el vagy velük. Melyik után érdeklődnétek inkább? Erre sok ismerősöm azt válaszolta, hogy inkább a távolság tartót választanák mert érte még egy kicsit kéne "harcolni" és titokzatosabb. Nem tűnik olyannak mint akit bárki könnyen megszerez ezért. De ezt ti is így gondoljátok? Melyiket választanátok, miért?
2013. okt. 9. 22:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem erre roppant egyszerűbb érvem lenne. Az elsőnek említett lány pillanatnyilag elérhetőbb. A másodiknak idő kell ahhoz, hogy az "intim szférájába" engedjen valakit. Ez később is így lesz szerintem. Ha csak egy-két kellemes éjszakát szeretnél, az elsőt válaszd. A utóbbi esetben arra lehet következtetni, hogy ha a párod lesz, nem fog mindenkit körbepuszilni, ha megtetszik neki.
2013. okt. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 ördög93 válasza:
Szerintem ez fiú függő elsősorban. Vegyünk például engem. Én mindig felidegesítem magam azon, hogy ha egy lány nyomul illetve úgy próbál tenni. Vannak azonban olyanok is akik pont ezt szeretik. Egy fiúnak sokat számít szerintem egy lány tartása. Ez nem azt jelenti, hogy jégcsapnak kell lenni, de jobb ha megszokják, hogy érted küzdeni kell. A fiúk többsége a kihívást keresi. Szóval szerintem a kettő közül légy az utóbbi, akkor nem csak rajongást de tiszteletet is fogsz kapni.:)
2013. okt. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem.

Szerintem az se jó,ha már úgy tesz ilyeneket,hogy még nincs is semmi köztünk,még kialakulóban sem,de a távolságtartó se jó.

2013. okt. 10. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én a visszafogottabbat választanám, nem azért mert érte még harcolni kell, hanem mert én is ilyesféle vagyok. Szerintem vele jobban kijönnék, mint egy pörgős, nyomulós csajjal.
2013. okt. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ha nekem egy lány távólság tartó akkor én érzem magam kellemetlen helyzetben mert azt hiszem hogy büdös vagyok és azért nem közeledek én sem felé.xd
2013. nov. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!