Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak hogy ne legyek...

Mit csináljak hogy ne legyek egész nap rosszkedvű?

Figyelt kérdés

Tegnap volt 1 éve, hogy megismertem egy lányt és egészen tegnapig, csak facebookon/skypeon beszéltünk (skypeon ritkán). Viszont ígyis kb legjobb barátom lett, meg neki is én. Tegnap elmentem hozzá nagynehezen szülők belementek. Ő pesti én meg győri, szóval nem olyan egyszerű. Elvoltunk, nagyon jól éreztem magam, csak miután hazaértem, rámjött a magamba zokogás, és nem akartam hogy bárki lássa családban. Egyszerűen annyira hiányzik hogy elkezdek halkan bőgni mikor erre a napra , vagy arra hogy milyen messze van, gondolok (de nem vagyok szerelmes belé!!). Nagyon szeretem :) :/Mit csináljak, hogy ne legyek ilyen szomorú folyton?? Ja és nyugodtan lehet cikizni hogy itt bőgök, akinek volt már hasonló tudja milyen szívszorító érzés.

Ő 17/L én meg 15/F, de ez nem olyan lényeges



#szeretet #legjobb barát #és a távolság meg kapja be:(
2013. júl. 22. 10:57
 1/10 anonim ***** válasza:
aranyos fiú lehetsz:) nem lehhetne megoldani hogy pár napig egymásnál alszotok?
2013. júl. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

A gond az hogy te szerelmes vagy belé csak nem ismered be. Jól érezted magad a lánnyal, és minél többet szeretnél vele lenni. Nyilván nem az a célod hogy az ágyba vidd hanem csak vele lennél, de te szereted őt, még szerelemből is csak lehet nem olyan erősen de ez szerelem barátom, bárki bármit mondhat.

Most oké hogy sírsz mert hiányzik és Győr meg Budapest valóban elég messze van egymástól, és a két város közt lakok pont és tudom hogy mekkora távolság mert még egy huzamba eljutni egyikből a másikba az bő 3 óra, pedig én pont az útközbe lakom és mivel én munkám miatt naponta teszem meg majdnem ezt az utat így haza is szoktam jönni pihenni egy picit de ez távolság, és mivel te még csak 15 éves vagy és a szüleid sem engedtek el könnyen így nehéz lesz őt látnod bármikor.

Ha neki egyszer pasija lesz, mert mégis idősebb nálad két évvel és ő lassan egyetemre megy vagy dolgozni te még gimis maradsz akkor kitudja mi lesz vele.

A távolság miatt nem láthatod őt mindig, szerintem max havonta, így nem működne a kapcsolat.

Ha csak barátja szeretnél lenni sajnos az sem lehet hosszú távú előbb utóbb elfog hidegülni a kapcsolatotok és az csak rosszabb lesz.

Én 2 órányira laktam régebben egy lánytól, igaz hogy autóval összesen volt 1 óra az út de akkor nem volt kocsim és dolgozni sem dolgoztam még akkor busszal is vagy 3 átszállással ha eljutottam hozzá, ritkán voltam vele, de nekem is nagyon hiányzott. Mi jártunk is amúgy, szerelmesek voltunk egymásba, csak ugye a távolság miatt nem működött ez pedig akkor voltunk 20 évesek mindketten de a csaj nagyon jól nézett ki mert kedves szőke, mosolygós lányokra minden pasi bukik és persze hogy 2-3 hetente jártam hozzá ő meg minden nap lehetett egy nála fiatalabb pasival is és persze hogy le koptatott még barátnak sem kellettem neki mert mondta hogy kár lenne erőltetni ha úgysem találkozhatunk.

Kívánom hogy te ne járj így, mert ez aljas egy húzás bármelyik fél is csinál ilyet. De ha rám hallgatsz valahogy felejtsd el a szerelmet és csak barátok maradjatok, de tényleg mert a távolság nagy úr.

Valahogy küzdd le ezt a dolgot és ne sírj.

Beszélj a lánnyal mondd meg neki hogy sírsz miatta ha igazán jó barát ahogy állítod nem fog lenyelni hanem segíteni fog neked. De ez így nem maradhat tegyél ellene mert csak rosszabb lesz ha minden nap bőgni fogsz.

2013. júl. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

1-nek.: köszi, hát nemtudom meglehetne, csak így elsőre, apa nem akarta hogy ott aludjak (meg is értem, számukra idegen hely ahol lakik és magát a lányt se ismerik. De elvileg majd meglesz oldva.

2-nak.: köszi a hosszú választ, értem miről beszélsz, de tényleg nem szerelmes vagyok belé, azt érezném. Megcsókolni se szeretném. Puszi + ölelés bőven elég. Tudom milyen nagy a távolság és nem akarok szerelmi kapcsolatot vele mert hamar vége lenne és akkor elveszteném, és abba nem tudnék egykönnyen belenyugodni.

2013. júl. 22. 11:19
 4/10 A kérdező kommentje:
Ja és nem merem elmondani hogy sírok miatta mert, lehet félreértené, vagy nemtudom. Túl büszke vagyok hozzá, hogy beismerjem, hogy tegnap óta jópár könny elfolyt érte.:/
2013. júl. 22. 11:22
 5/10 A kérdező kommentje:
Egyébként jópár évet nem sírtam már, nemvagyok nyámnyila típus, ebből ilie érezhető, hogy megindított ez engem..
2013. júl. 22. 12:44
 6/10 A kérdező kommentje:
Bocsi, telefom összevissza javítja amit írok. Tehát, jópár éve nem sírtam már, nemvagyok nyámnyila típus, ebből is érezhető, mennyire megindított ez a helyzet.
2013. júl. 22. 12:46
 7/10 anonim ***** válasza:

Hát figyu, tuti, hogy szerelmes vagy belé, bármennyire is tagadod. A távolság elég nagy, ami az esetetekben az egyik legfontosabb szempont. Ennyi idősen és ilyen távolságban a távkapcsolat nem túl jó döntés.

Próbálj másokkal barátkozni, keress valami hobbit, ami maximálisan leköti a gondolataidat legalább arra az időre, amíg foglalkozol vele, hátha jobb lesz.


Én a helyedben megpróbálnám elengedni minél hamarabb, hogy minél kevésbé fájjon.

2013. júl. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Na, ez az ami biztos hogy nem fog megtörténni :/ Soha nem fogok nem beszélni vele. És tényleg fura, de nem érzem a szerelmet, tudom hogy hihetetlen.
2013. júl. 22. 21:11
 9/10 A kérdező kommentje:
megoldódott minden!!:)) elmúlt magától az érzés, és ugyanolyan a kapcsolatunk mint eddig, és találkozni is fogunk ^^
2013. júl. 31. 00:09
 10/10 anonim ***** válasza:
Most mi a helyzet?
2015. dec. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!