Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha utálok tanulni meg dolgozni...

Ha utálok tanulni meg dolgozni is akkor nekem tényleg nincs jövőm?

Figyelt kérdés
még szakmám sincsen, jártam szakmunkásba de még azt se végeztem el, aztán 18 évesen anyámék beirattak érettségizős suliba esti tagozatra de az se sikerült, eljutottam az érettségire de nem mentem át. így mi lesz velem szerintetek? 21f

2013. okt. 10. 12:08
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
64%
Még egész jó közmunkás karriert futhatsz be, de magyarországon erre egy diplomásnak is megvan minden esély!
2013. okt. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
64%
Van valami jövőképed egyáltalán? Célok? Tervek? :)
2013. okt. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 A kérdező kommentje:
nincs
2013. okt. 10. 12:16
 4/38 anonim ***** válasza:
60%
Akkor mit vársz az élettől? Hogy anyu meg apu eltart vagy mégis mit?
2013. okt. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
63%

Nem az a lényeg, hogy szeretsz-e tanulni vagy dolgozni, hanem az, hogy tanulj és dolgozz. Ezt nem szeretni kell, hanem szükséges az élethez, úgymond a kötelességed.

Különben előbb-utóbb hajléktalan leszel.

Egyébként nem unod a napjaid?

2013. okt. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
61%

Hát akkor te magad meg is válaszoltad a kérdést: nincs jövőd.

Szép...

2013. okt. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
54%

Ha nem tanulsz, akkor el kell menned segédmunkásnak, vagy esetleg baromfi-feldolgozó üzembe kacsát kopasztani. Ha odajutsz, akkor majd meg fogod érteni, hogy a te korodba miért olyan fontos a tanulás. A döntés a tiéd. Válassz!


Vagy:

Tanulsz egy olyan szakmát amit szeretsz és van hozzá érzéked akkor biztos lesz jövőképed. Ezt csak ajánlani tudom.

2013. okt. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
45%
Jövőd van, csak nem valami vonzó... semmi pénzért nem lennék a helyedben. Most még elvegetálsz pár évig a szüleid nyakán, később alighanem vagy kiraknak, vagy rákényszerítenek, hogy munkát vállalj, de ezzel a végzettséggel max. valami betanított robot lehetsz, alacsony fizetéssel és onnan neked már csak lejjebb vezet az út. Brr, a hideg kiráz a gondolatától is. Negyvenesként aztán "elfelejted" hogy te ba$ztad el a tanulással, úgyhogy majd nagy hangon szidod a kormányt, a sorsot, Magyarországot, meg mindenkit, aki jobban él nálad. Azért ne szomorodj el, legalább hárommillióan élnek így rajtad kívül kis hazánkban.
2013. okt. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
41%
Menj el celebnek. Jelentkezz valóságsókba.
2013. okt. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
81%

Semmi nincs, ami érdekel? Semmit sem szeretsz csinálni?

Így tényleg nem lesz belőled semmi, maximum bűnöző vagy élősködő.

De még nincs késő, fiatal vagy, még nyugodtan kitanulhatsz egy szakmát.

Szerintem úgy igazán senki sem szeret tanulni, de muszáj, kezdd el, hogy minél előbb túl legyél rajta.

A munka sem mindenkinek olyan, hogy azt csinálja, amit szeret. De szerintem ez sem nagyon gond. Még sok mindenben lelheti örömét az ember a munkán kívül is.

2013. okt. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!