Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a gond velem? Min kellene...

Mi a gond velem? Min kellene változtatni?

Figyelt kérdés
Sosem jönnek össze a dolgok a lányokkal.Valamiért egyszerűen taszítom őket.Próbálok jóban lenni velük, beszélgetni de rendszerint csak otthagynak, vagy lenéznek,kiröhögnek.2 lány van akikkel jóban vagyok, de velük is csak azért mert egyedül én voltam az aki szóba állt velük fiúk közül.Valamelyik nap beszélgettek a lányok mellettünk, hogy szerintük ki a leghelyesebb pasi az osztályban.Hallottam hogy egyikőjük megemlítette a nevemet és mindenki "Öhh.Pont ő?Ugyan nézz már rá, olyan nyomi" és hasonló kommentek.Ha valahogy szóba keveredek velük hiába próbálok jófej lenni de ilyen lenéző arccal otthagynak.Pedig szerintem , és a két lány szerint akikkel jóban vagyok, semmi kivetnivaló nincs bennem.Van stílusom, vicces vagyok, "érzelmes", jófej vagyok stb..Annyi hogy pattanásos vagyok egy kicsit és van 3-4 szemölcsöm a kézfejemen..De hát senki nem lehet tökéletes.Azért is lenéznek amiért rendes vagyok..Tehát nem vagyok nagyképű, nem kötekedek mindenkivel oknélkül, nem nyomulok,taperolok semmi.Ha nem akarok beképzelt p*cs lenni akkor már esélyem sincs a lányoknál?Olyan rossz nézni hogy más fiú körül nyáladzanak a csajok, vagy mindenki kézenfogva sétál ,és olyankor olyan kitaszítottnak érzem magam, hogy mindenkinek összejött valakivel csak nekem nem...

2013. okt. 10. 19:39
 1/1 anonim ***** válasza:
Mit akarsz? Rendes módon viselkedni a lányokkal? A bunkó fa*kalapok kellenek nekik. Menjél be, csuljál egyet a padlóra, szólj be, hogy milyen csúnyák, rögtön verni fogják a nyálukat. Kb. ez a szint.
2013. okt. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!