Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Meg lehet azt változtatni...

Meg lehet azt változtatni hogy én AKARJAK 4-es feletti átlagot elérni évközben/végén, a gond az hogy nem érdekel?

Figyelt kérdés

a szüleim mindig mondják hogy akarjak.. dehát az akaratot szerintem nagyon nehéz saját magad irányítanod. ami benned van hogy akarod azt megcsinálod.. de hogyha ez nincs bennem akkor mi lesz velem?


a jegyek inkább érdekelnek mint a tantárgyak ,mert ha kikapom a bizit akkor tutira jól le****** a fejemet hogy hogyan képzelem én ezt. holott én szeretnék jobb lenni de mivel nem érdekel a tantárgy sem ezért nagyon nehéz tanulni. a másik meg hogy bekapok minden tartágyból egy potya 1est és elcseszem az egész évvégi jegyemet.


most is az van bennem hogy ha eljön az évvége és kézbekapom a bizonyitványom az apám mindenképpen kiabálni fog velem, ami viszont baromira idegesít és zavar is. ugysem tudok ellene tenni mert bármit mondok a válasz kb "na dehát fiam ezt mégis hogyan gondoltad"ésatöbbi


oké hogy jó lenne ha 4es lennék meg 5ös de, ez belőlem hiányzik ez az akarat. olyat lehetne hogy mindennap megkínoznak ha 1est hozok ,és akkor biztos 4-5ös lennék.

mer' az erőszak az tényleg jól hat az emberekre többek közt rám is.(ezt nem csinálják csak én kitaláltam hogy van ilyen is)


mit csináljak?


2011. jún. 3. 13:39
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha pesti vagy akkor menj el nyári munkába szórólapozni, vagy tescoba vagy mekibe.


A tesco, mekis munkák még vidéken is vannak.


Aztán kezdj el 8órázni és amikor kézhez kapod a fizudat vonj le belőle olyan 30-50%-ot és megkapod hogy ilyen jegyekkel mennyiből kell majd megélned felnőttként.


Mellékesen halál xar és alja munka mindegyik- ezt nem kell részleteznem és a társadalmi 'megbecsültsége' is megvan... xD

2011. jún. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!