Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehetne ezen változtatni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetne ezen változtatni, mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Nem tudok hozzám illő lánnyal (és úgy általánosságban emberekkel sem, nem csak szerelem...) megismerkedni. Azt tudom, hogy ez abból adódik, hogy nem járok bulizni, nem vagyok túl magabiztos, nem iszom, cigizem stb... (egyszerűen nem az én stílusom, nem szeretem...) De nem tudok megoldást találni, és már nagyon unalmas ilyen "magányos különcnek" lenni. A külsőmmel szerintem nincs gond, átlagos, vagy annál valamivel jobb. Mit tudtok ajánlani ?:S 17/f
2011. márc. 7. 19:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Menj el sportolni, gyalogolni, vásárolni moziba stb.

és amiket leírtál az nem hátrány hanem inkább előny.:)

és a másik ne izgulj. 17 évesen nem késtél le semmiről:)

2011. márc. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ilyen helyekre azért járok:D tehát nem otthonülős vagyok, csak egyszerűen amiket írtam azt nem bírom :/
2011. márc. 7. 19:28
 3/3 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Az nem baj.

Olyan helyen általában csak felszínes kapcsolatok alakulnak ki.(általában csak egy éjszakár). tisztelet a kivételnek.

22éves leszek de tudom, mikor elmentem bulizni és nem feküdtem le senkivel vagy nem elégítettem ki orálisan, vagy nem smároltam le az első 5percben akkor nem álltak velem többet szóba.

Így hidd el sokkal jobban lehet utcán vagy a villamoson ismerkedni, mint egy buliba.

2011. márc. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!