Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » írnátok nekem ereklyéket?

írnátok nekem ereklyéket?

Figyelt kérdés

arra vagyok kíváncsi hogy némely egyénben hogyan alakul ki egy bizonyos kötődés egy bizonyos tárgy iránt . . .


ezt úgyértem hogy egy ien személy akinek van saját ereklyéje vajon mien utakon tudja azt megtalálni


PL: az én személyes ereklyém egy kicsvel több mint 1 méter hosszú nemtudommár mien fáról való világosbarna és drapp szín árnyalat aközött mozgó szinte nyílegyenes botocska ami szerintem nemolyan erős de nekem kivételesen teccik és már velemvan vagy 8 éve és továbbrais velemlessz amíg neagy isten elkallódik vagy tőlem kívülálló okokmiatt megsérül vagy eltörik ...


na én ezt az erekjémet úgy szereztem hogy voltunk asszthiszem székesfehérváron kirándulni az egykori osztályommal és az egyik haverom talált egy botot egy nagyobb letört faágon ami megteccett neki és letörte aztán azvolt vele a szándéka hogy majd piszkálja vele az osztály társakat ..

na én ezt nemhagytam és elkértemtőle . . . ill megvettem tőle 100 forintért emlékszem rá :)


aztán még a hazaúton a buszon és a kocsibannis a kezemben volt nemengettem még megnézni se senkinek


no hazaértem és játszottam vele aztán elraktam


azóta költöztünk párat történt egy s más meg sokminden meg csiszoltam kicsit és lefaragtam a hegyes kics részeket róla de ez a kis botocska mindíg kéznélvolt vagy a polcomonn vagy a szobám sarkába beállítva

na nekem ez a bot az én ereklyém, nektek miaz? :)



#bot #kiváncsiság #buszozás #ág #ereklye #kék bond #uránium #harakyri #gesztenyesaláta #kézióra
2013. okt. 12. 20:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez nagyon cuki. :) Nekem nincs egyetlen egy olyan dolgom amihez nagyon kotodok. Igazabol egyiktol sem valnek meg szivesen. Mindegyikhez emlekek kotnek. Legjobban azokat szeretem amikert sokat szenvedtem es keresgeltem hogy megvegyem, es amelyeket a barataim keszitettek. :) Egy botom nekem is volt. :D Vagdostuk a fakat a kertben, es talaltam egy nagyobb agat. Szep alakja volt. En lecsiszoltam, leszedtem a kerget es belakkoztam. Tok szep sargasbarna szine volt. Konyvtamaszkent hasznaltam a polcomon.
2013. okt. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nekem nagypapám "kincsesdoboza".abban tárolta a leveleit,pénzét,pár fényképét.azt örököltem tőle,nagyon kedves tárgy.
2013. okt. 14. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!