Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért hálátlanok azok, akiken...

Miért hálátlanok azok, akiken mások segítenek, de felfedik egy hibájukat ezzel?

Figyelt kérdés
Előfordult már veled, hogy valakinek segítettél, mert kérte (akár itt GYK-n) és miközben a választ megadtad, de közben személyeskedés és sértegetés nélkül rávilágítottál egy hiányosságára, majd az a köszönöm helyett sértődőset játszott és rossz szavakkal illetett téged?

2013. okt. 14. 18:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek nehezen viselik a kritikát.
2013. okt. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem azt a választ kapták, amire vártak. Sokan nem kíváncsiak mások véleményére, csak azt szeretnék, ha fényeznék őket.
2013. okt. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A megerősítés igényét én is észrevettem sok helyen. Ez összefüggésben lehet a kritika elviselésével.
2013. okt. 14. 21:22
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a normális privát üzeneteket.


Nagyon köszönöm azokat a privát üzeneteket, amiket sértegető szándékkal írtak. Azt még inkább megköszönném, ha felvállalnád a véleményed és ide kiírnád a kérdéssel kapcsolatban.

2013. okt. 15. 11:08
 5/7 A kérdező kommentje:

Megjelölöm a végső választ:

"Homo homini lupus est!"

2013. okt. 15. 12:21
 6/7 A kérdező kommentje:

Rájöttem nincs értelme itt senkinek sem jót akarni ezen az oldalon.


Hiába a sok köszönöm, meg a sok érdekes feladat, amire külön programokat írtam, hogy szemléltessem másnak a megoldásokat, hiába a sok jó indulat, hiába az a leggyakrabban megválaszolt témákban elolvasott több ezer oldalak.


Lesz más is aki segíthet. Lesz más, akit érdekelni fog. Nekem nincs erőm arra, hogy a sok rosszindulatot itt külön kezeljem.


De megérte! Végre átéltem azt, amit Szőke András. Hiába ad az ember! Van, akinek sosem fog tetszeni semmi és örül, ha olyanok mint én és Szőke András és megannyi ember rosszul érzi magát emiatt.


Köszönöm ezt a katartikus élményt!


Viszlát Konzerv Világ!

Viszlát Konzerv lakók!

2013. okt. 15. 12:42
 7/7 anonim ***** válasza:
Mind igaz amiket írtál ,ezért is válaszolok bármilyen kérdésre nagyon ritkán.
2013. okt. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!