Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az öregebbek (50+) közül...

Az öregebbek (50+) közül egyesek miért szeretik cseszegetni az embert? Miért jó nekik mártírkodni?

Figyelt kérdés

Nálunk az öregebbek, mondjuk anyámék részéről állandóan a szenvedés meg a mártírkodás.

Például most is kint vág fát az esőben.

Mert ő kemény.

Nem lényeg, h van 7 m3 bepakolva, meg talán nem kellene az esőben eláztatni a fát, de nem baj, majd verheti egész nap a nyálát, h ő fát vágott az esőben.

Meg neki, h fáj a háta.

A másik ilyen idióta a szomszéd, aki szintén feszt nyíg, h itt fáj, ott fáj.

Persze, mert talán nem kellene 12 órát végigdolgozni ebédidő nélkül, mert a szervezet igényli a tápot.

Aztán persze utána ez is veri magát.

Csak azt nem kérdezik meg, h kit érdekel?

Amúgy ezzel még nem is lenne gond.

De mikor leállnak a megjegyzéseket tenni meg elvárják, h velük hülyüljek meg rokkanjak meg akkor kicsit már irritáló.

Nem veszik észre magukat, h az év hülyéi?

És h senkit nem érdekel a vinnyogás, mert nem fizetnek érte?

Miért nem lehet úgy hozzáállni a munkához, h. nem a "Ki, ha nem én?!" stílusban?

Ugyan úgy meg van, senkit nem hajt a tatár ezekben az esetekben!



2013. okt. 15. 07:59
 1/9 A kérdező kommentje:

Jah és a kedvencem:


Csak az ember, aki hajnal 4-kor felkel.

Ha kell csinálni valamit, ha nem.

Hiába éjszakásból jövök, vagy elhúzódott a munka hajnal 2-ig.

Komolyan elvárnák, h lefeküdjek két óra hosszára, aztán keljek fel 4-kor.

Minek azt ők se tudják.

Utána persze egymás között az a keményebb, aki kevesebbet aludt.

"Egész éjszaka így meg úgy nem tudtam aludni, csak forgolódtam meg ez meg az"

2013. okt. 15. 08:02
 2/9 anonim ***** válasza:
Tényleg van ez az embertípus, érdekes volt így olvasni. Tönkre teszik magukat és büszkék is rá. Én sem értem, miért baj az, ha más okosan és kényelmesebben él. Ezektől messzire el kell költözni, mert úgysem hagyják abba, csak idegesítenek, nem érdemes vele foglalkozni. Nekem is ilyen eszetlen szüleim vannak. Rengeteget güriznek és semmi értelme, mert nincs több nekik, mint nekünk, akik szánunk időt pihenésre, kikapcsolódásra is.
2013. okt. 15. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ez nagyon kemény kérdező :DD


Amúgy igazad van..szerintem gyorsan válj köddé. Jobban jársz..


Én nem tudom, hogy bírnám ezt... szerintem úgy leordítanám őket, hogy hajuk nem maradna. :D

2013. okt. 15. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Amit írsz, nem a korosabbakra jellemző, hanem a te környezetedre. Menekülj, addig meg ne fogd vissza magad.
2013. okt. 15. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Van egy munkatársam, szintén 50-es, és ugyanez a mentalitás... pszichiátriai eset a vénasszony, csak sajnos lassan már én kerülök az idegosztályra miatta :D de meg kell próbálni rájuk hagyni, ha ennyire dolgozni akarnak, hadd csinálják, a nyavalygást meg meg sem kell hallani. úgysem érdekli őket más véleménye, tehát kár is velük foglalkozni :D
2013. okt. 15. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mártírkodásra nevelték őket,mert azt hitték,majd ettől jobban fognak élni és ők lesznek a munka hősei mindenki szemében.Leragadtak egy oylan időszakban,amit mi soha nem fogunk érteni.Mondjuk én nem is akarom.Csak elfordítom a fejem,ha ilyen embert látok.
2013. okt. 15. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Angelik@ ***** válasza:

Kénytelen vagy őket meghallgatni, sőt utána még jól le is csesznek hogy nem keltél fel és vetted ki a kezéből a baltát.:D

Fiatal vagy, sosem fáradhatsz el, mert droid vagy?! Nem is tudom mit gondolnak az idősebb emberek...

Az én családom is ilyen, sőt sokszor mikor segítséget kérnek, akkor úgy mesélik el másnak hogy "megcsináltam szép lassan, öregesen...." Hát bááázmeg!

2013. okt. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Köszönöm ezt a kérdést, nagyon jót nevettem :D. Szerintem általában az emberek ha tehetik, mártírkodnak. Az idősebbek megkövetelik a tiszteletet, mert ők öregek, dolgoztak egész életükben, úgy hiszik ez jár nekik. Ha valaki nem egyből teljesíti a kívánságukat, jön a mártírkodás.
2013. okt. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Látom sokat megmosolyogták, engem inkább idegesít:P

Kössz a válaszokat!

2013. okt. 15. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!