Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Mért lett idén divat Hamiltont...

Mért lett idén divat Hamiltont és Webbert cseszegetni, Buttont és Vettelt meg isteníteni?

Figyelt kérdés
Egyértelmű hogy Button és Vettel jobb munkát végeztek idén mint a csapattársuk, de szerintem nem kéne olyanokat mondani hogy sokkal jobb pilóták mint Hamilton és Webber. Ez a 4 pilóta nagyon egy szinten van. Ez a szezon most nem jött össze Webbernek és Hamiltonnak. De ugyanúgy volt már Buttonnak is rossz szezonja. Igaz Vettelnek még nem igen volt, de biztos vagyok abban hogy neki is lesz majd. Még a nagy Schumachernek is voltak rossz szezonjai, mégis ő az egyik legtehetségesebb pilóta a F1 történelmében. :)
2011. nov. 14. 15:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Én csak a Vettel istenítését vettem észre, de az nagyon idegesítő. Múltkor majdnem kikapcsoltam az egészet, mikor az Ecclestone, meg mindenki odament babusgatni, miután kiesett...Meg az a sikoltozása, meg nagyképű a nagyképű előadása miután nyer is nagyon idegesít. Már alig nézem az F1-et, mióta világbajnok lett.
2011. nov. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én sem értem...
2011. nov. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hamilton-t azért mert idén tényleg megzuhant egy kicsit, úgy hírlik magánéleti problémái is vannak, ami nyilván közre játszik, bár még így is ugyanannyi futamgyőzelme van mint Button-nek, szóval nem értem miért lenne Jenson jobb...


Webberéknél nem tudom mi lehet, de az nagyon szembetűnő, hogy míg előző évben világbajnoki esélyes volt, idén az első 3-ba is alig tud bekerülni miközben Vettel sorra nyeri a futamokat. Szerintem a RedBull-nál nem ugyanúgy kezelik a két versenyzőt, tanulva az előző évből. Hogy lehetséges az, hogy Vettelnek Abu-Dzabiban az első kanyar után! már vagy 50 méteres előnye volt, Webber pedig Massa mellett is alig tudott elmenni? Ráadásul Vettel Monzában úgy ment el Alonso mellett, hogy közben a kocsi fél oldala a füvön volt.


Amúgy mindig cseszegetnek valakit. Schumacher-t is cseszegetik hogy nem a régi stb. Az aktuális világbajnokot pedig mindig istenítik és jönnek a hülyeségek, hogy majd megdönti Schumi rekordjait stb. Hamiltonnál is ezt mondták, most Vettelnél is ezt mondják.

2011. nov. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!