Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A rendőrök cseszegetni fognak...

Party kérdése:

A rendőrök cseszegetni fognak miatta?

Figyelt kérdés
van egy aprilia red rose 50-esem és ezek ugyebár 2ülésesek.. két személyre vannak tervezve, de mivel segédmotorként van forgalomban ezért nem fognak érte cseszegetni a rendőrök?
2013. aug. 2. 21:28
 1/7 dzsola ***** válasza:
büntetési csekre számithac ha a rendör megálit, sok 50 es robogot 2 szeméjre terveztek, de itt magyarországon csak 1 személy közlekethet vele, ausztriába 50 es motoral 2 személy is mehet
2013. aug. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Így van, addig nem cseszeget amíg egyedül mész vele.
2013. aug. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha egyedül ülsz rajta nem szólnak.
2013. aug. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én nagyon sokat használom két személlyel, és bár ugyan megállítanak, bírságot a közel egy év alatt egyszer sem kaptam. Ismerem a törvényi kiskapukat, a törvény az én oldalamon áll, életművész létemre pedig jól elő is tudom adni. :) A fanatikus rendőrök pár percre fel tartanak, de bírságolásra tövényi alapon nincs lehetőségük az én esetemben.
2013. aug. 2. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 dzsola ***** válasza:
4, és mit kel mondani?
2013. aug. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
írj rám és elmagyarázom.
2013. aug. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
egy személlyel akarom használni.. :) köszi a válaszokat!
2013. aug. 5. 12:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!