Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 24 évesen rohadó fogakkal...

24 évesen rohadó fogakkal totál gyenge erőnléttel nulla akaraterővel van esélyem arra hogy valaha még legyen normális csajom? 24/F

Figyelt kérdés
Egyébként még nem voltam nővel, szűz vagyok.

2013. okt. 15. 20:40
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
73%
Bocs, de én még a fejemet is elfordítom, ha meglátok egy rossz fogazatú pasit...
2013. nov. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Van esélyed ha hiszel magadban!Az eronlétet a sporton kivul senki nem nézi meg sehova nem kell!Viszont most a te esetedben a legfontosabb az hogy a fogaidat javittasd meg!a fogakat már nem tudod sajnos kerulni mert ha kinyitod a szádat az látszik a legjobban
2014. jan. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
47%
nem .. te egy csírácska maradsz mindörökké^^
2014. jan. 11. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
70%

most miért írjátok,h semmi esélye?

Mónika showban,hasonló kaliberű fasziknak,milyen csodás nőik voltak!:D

mindenki talál mgához illő párt

2014. jan. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim válasza:
100%

Nincs semmi esélyed, ha ilyen vagy. Először menj el jó fogorvoshoz. Elég szomorú, hoyg a fogaid rohadnak 24 évesen.

Kezdj el edzeni a futás például ingyenes. Örömhormont termel és önbizalmad nőni fog. A többi jön magától.

2014. jún. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Nincs, de minek is neked ezek után bnő?
2014. júl. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 veriszitasz válasza:
1. kezeltesd a depressziódat 2. fogdoki 3. sportolgass 4. szedd továbbra is az antidepresszánst 5. ha nincs akaraterőd, hogyan szexelnél vele? azt is akarni kell nem? most csajt is akarsz nem? vagy mi, vagy akkor minek kérdezed, vagyis akkor mégis vannak dolgok, amiket valamennyire szeretnél, ez már akarat, csak szedd össze magadat! Apró cél legyen az első, apró lépések. először menj el a körzeti fogdokihoz.
2015. jan. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

hallotad már azt a hogy természetes kiválaszodás

ha nem teszel be semmit nem is fogsz kapni semmit

2016. máj. 16. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Én is 24 esztendős fiú vagyok, de elhagyom magam, igénytelen, trehány, nemtörődöm vagyok, nekem már semmi esélyem nincs, de vígasztalás képpen azt mondom, ha össze bírod szedni magad, akkor neked még lehet esélyed.
2018. márc. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!