Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Letezik olyan hogy valaha...

Letezik olyan hogy valaha lesz egy normalis kapcsolatom?

Figyelt kérdés
Mostanaban eleg sok pasival ismerkedtem ossze, es volt egy par smelyiket elegge meg is kedveltem, de a vegen ugyan az derult ki mindegyikrol, csak a szexet akartak. Kozben probaltak az ujjuk kore csavarni de a vegen mindig kibujt a szog a zsakbol. Tisztara lehangoltak ezek az esemenyek, es nem hiszem hogy van olyan pasi aki esetleg normalis kapcsolatot akar, vagy megis?
2013. júl. 13. 07:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Persze ,hogy lesz,persze azért azt el kell fogadnod ,hogy egy párkapcsolat része a szex is.
2013. júl. 13. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

De az nem lehet kérdező, hogy te olyan pasik felé vonzódsz, akik nem túl angyaliak? Mert akkor meg is van a válasz a kérdésedre.

Nem ezek között a fiúk között kell keresned a megfelelő párt, hanem aki tényleg kedves, rendes srác, mert velük szemben nem csalódnál. :)

2013. júl. 13. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Biztosan fogsz találni.

Ha magamból indulok ki, én sokkal jobban kedvelem az olyan lányokat, akikért kűzdeni kell.

Az ilyen felesért elmegyek veled lányok azoknak jók, akik képtelenek barátnőt találni.

Sokkal élvezetesebb egy kiegyensúlyozott harmonikus kapcsolat.

24/F

2013. júl. 13. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én nem kedvelem azokat a lányokat, akikért küzdeni kell. Nem akarok papucs lenni! Egy kiegyensúlyozott kapcsolatot akarok én is, mint az előttem válaszoló. De hogy ezért miért kell küzdeni azt nem értem meg...

Eleget küzd az ember naponta az élet más területein, még azért is küzdeni kelljen, hogy szeressen valaki? Nem kölcsönösnek kellene inkább ennek lennie?


Lehet teljesen más a gondolkodásom mint a legtöbb embernek, de én ki nem állhatom, hogy ha normálisan, rendesen, kedvesen felteszek egy kérdést a lánynak, és elutasít, mert a büszkesége ezt diktálja...akkor maradjon magának! Miért nem lehet összedolgozni lelkileg is a másikkal?

2013. júl. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Miért papucs az, ha valaki kűzd egy lányért.


Vannak loserek, tudom, akik fizetnek, hogy valaki széttegye nekik a lábát.

De vagyunk jópáran a régimódiak közül, akik elutasítjuk a könnyűvérü lányokat.

2013. júl. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mert küzdesz érte, hogy ő nagy kegyesen elfogadjon.
2013. júl. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ahhoz neked is olyan lánynak kell lenned, hogy úgy érezzem többre vagy jó csak szexnél. Sajnos ilyen lányt manapság nagyon nehéz találni. Én is a legtöbb lányt csak szexre tartom jónak, mert jellemre, buta utálatos, felszínes, ideeítő, hisztis és csak a pénz meg a külső számít neki.
2013. júl. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Na oke, csak hogy felreertes ne essek en nem vagyok egy sex ellenes ember, es nem is azt akarom hogy kuzdjenek ertem, csak annyi hogy jo lenne ha egyszer egy pasi eloszor megakarna ismerni mielott az agyhoz jutunk.
2013. júl. 15. 23:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!