Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » MI A SZ. RT CSINÁLJAK?

MI A SZ. RT CSINÁLJAK?

Figyelt kérdés

Oké. Kezdem az elején. Van egy suli, ahová nagyon be akartam jutni, még hisztiztem is, mint életemben soha. Aztán koleszosnak kellett lennem. De rájöttem, hogy az ott tanuló emberek ngyon nagyon mások, mint az eddig megszokott baráti köróm, akik iszonyúany hiányoznak, mert a helyi szakközépbe mentek, én meg egy gimibe, ráadásul egy másik városban. Úgy érzem, senki semmolyan, mint én. Senki sem érthet meg igazán.mindig mindenki dumálni akar velem, barátkozni, miközben a hátam mögött kibeszélnek, csak merr semmi kedvem r ba ncokat és idiótákat megismerni, ezért mindenkit lekoptattam. Legszívesebben meg se szólalnék, mert nagyon magamnak való vagyok, de hát muszáj. A régi baráti körömet is nagyon sok időbe telt kialakítanom, most meg elváltunk, elszakítottak tőlük. Anyáék nem engedik, hogy a szakközépbe menjek, pedig jó lenne, ha lenne egy rendes szakmám, mintsem ott kallódjak a gimiben. Mit tegyek. Nem érzem jól magam, úgy érzem, mindenki jobb nálam itt jelenleg kikészülök. Jelenleg bejárós vagyok, mert a koleszt otthagytam az emberiszonyom miatt, de kínlódás felkelni. Egyetlen barátom van, egy srác, akivel egy osztályba járunk, ő marasztalni akar, de elég. Amúgy nagyon sokat hiányzok, meg igazolatlanjaim is vannak. Azon gondolkozom, talán lógok egy csomót, aztán majd kirúgnak. De akkor megvonják a családi is. Anyának meg nem akarok fájdalmat

15/L



2013. okt. 16. 17:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha el akarod cseszni az életed, akkor nyugodtan rúgasd ki magad. :)


Egy gimnázium nagyon megosztott. Olyan nincsen, hogy csak k*rvás lányok járjanak oda. Amelyikbe én járok, az is tele van nem olyanokkal, és az összesben, ahol eddig megfordultam valami miatt, mindegyikben voltak hozzád hasonlóak.

2013. okt. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Azért nem kéne már most feladni a gimit... sokkal jobb, mint a szakközépiskola. 15 évesen az ember még nem tudja pontosan, hogy mi szeretne lenni, bár elképzelései lehetnek, de az is valószínű, hogy 3 év múlva teljesen máshogy fogja látni az életét. A 4 év gimi alatt kinyílik a szemed, jobban fogod érteni a világot, és könnyebben fogsz tudni dönteni a jövődről 17-18 évesen, mint most. Én is hasonló helyzetben voltam emberekkel kapcs., de kibírtam azt a 4 évet, és 18 éves koromra már kialakult a tervem is a jövőmmel kapcsolatban, pedig előtte meg se tudtam volna mondani, hogy ezt akarom...

A nővérem rosszul járt, mert ő szakközépbe ment régen, elvégezte a sulit, és egy kis idő múlva megutálta a szakmáját, nem is tud vele elhelyezkedni.

A gimnázium után, ha nem tanulsz olyan rosszul, szinte bárhova mehetsz. Sokkal jobban megéri. Csak egy kicsit tanulni kell, egy icipicit. És ne hiányozz. Ha kirúgnak, te rontod el vele az életed... gondolkozz, a jövődről van szó, nem pedig a jelenlegi emberi kapcsolataidról. Most komolyan mások miatt akarod elrontani az életed? Ha kell, akkor ne szólj hozzájuk semmit... inkább mutasd meg magadnak és anyukádnak is, hogy te végig tudod járni a gimit, és hidd el, a többiek csak akkor fognak irigykedni, amikor már te mész továbbtanulni és elindulsz megvalósítani a céljaidat...

2013. okt. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!