Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha valaki meleg, és úgy...

Ha valaki meleg, és úgy viselkedik, öltözködik, mint egy áltagos srác, viszont az akaratlan gesztusai, mozgása, beszéde, stb. árulkodóak, akkor ő mennyire vállalható, és kívánatos társaság?

Figyelt kérdés

Hetero férfiak, hetero nők számára, illetve meleg párkapcsolatban?


Ti adnátok neki egy esélyt?


Kérlek nemet, orientációt, kort írjatok!



2013. okt. 16. 19:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ. Szerintem ha olyasmit tesz, ami zavarja a többieket, akkor nem fognak neki örülni. Azaz pl. ha hozzásimul a hozzá azonos neműhöz, vagy valami hasonló dolgot csinál, az nem elfogadható annak, aki nem olyan beállítottságú. Tehát a másikhoz való /túlzott/ közeledés testileg-lelkileg egyaránt nem ajánlatos, hogy az illető ne érezze magát kellemetlenül. Valahogy vissza kéne magát ,,fognia" ilyen téren, tehát úgy tekinteni a többiekre, mint haverokra, akiktől amúgy sem várhat semmit... és elérni, hogy ezt ők is tudják, és ne gondolják azt, hogy ők tetszenek neki... mert ebből adódhatnak gondok. Egyébként mem is kell nagy dobra verni, hogy ő a saját neméhez vonzódik. Vannak emberek (heterok), akiknek a viselkedése hasonlít a melegekéhez, és őket is elfogadják a haverjai. Úgyhogy ez inkább arról szól, amit az előbb leírtam (azaz szerintem:)

A párkapcsolatban pedig ott nyilván más a helyzet, de ott meg az számít, hogy kinek mi jön be. Mindenkinek más az ízlése, lehet, hogy valakinek pont ilyen...

18/L hetero.

2013. okt. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Ne ilyesmire gondolj.

Egy olyan srácra, aki szeretne egy szürke kisegér lenni, egy ember a sok között. Aki nem akarja, hogy látszódjon, hogy meleg, és mindent meg is tesz érte, hogy hetero kinézete legyen. Sosem próbálkozik, sosem csinál semmi "félreérthetőt".

De a gesztusai, mozdulatai, hangja, azok a dolgok, amik nem tudatosan jönnek, mégis elárulják őt.


Egy ilyen sráchoz hogyan viszonyulnátok, férfiak és nők, heterok és melegek?

2013. okt. 16. 20:16
 3/9 anonim ***** válasza:
Értem. Hát az nem hiszem hogy annyira zavaró lenne :) embere válogatja.
2013. okt. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%

"Egy olyan srácra, aki szeretne egy szürke kisegér lenni, egy ember a sok között."


A szürke kisegerekkel csak a szürke kisegerek szeretnek barátkozni.

Elég gáz hogy azon töröd magad hogy elnyomd a természetes viselkedésed csak azért hogy olyan embereknek szimpatizálj akiket még nem is ismersz és akik csak úgy fogadnak el ha megváltoztatod magad.

Biztos nagyon boldog életed lehet.


22F meleg

2013. okt. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Ahogy mondod, a szürke kisegerekkel csak a szürke kisegerek barátkoznak.


Én pedig a szürke kisegereket tartom szimpatikusnak, szerethetőnek, vagy ha arról van szó, vonzónak.


A trendi, divatos, "érdekes" emberektől a hideg kiráz.

2013. okt. 16. 21:14
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
én vállalnám.. bár attól függ milyen mértékben meleges a viselkedése.. 26/f/m p
2013. okt. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 My Conserve ***** válasza:

"De a gesztusai, mozdulatai, hangja, azok a dolgok, amik nem tudatosan jönnek, mégis elárulják őt."


Hátizé.


Maga a gondolat, hogy a gesztusok, vagy a halk hang elárulja valakiről a szexuális orientációját, elég fura nekem. Én úgy vettem észre, hogy az emberek többsége automatikusan feltételezi mindenki másról, hogy heteró, és ez alól csak az kivétel, ha valaki látványosan nőiesen viselkedik férfi létére. Tehát ha rózsaszín pólót veszel fel streccsnadrággal, akkor már nem áll ez a szabály, de ha farmert viselsz és rendes pólót, akkor automatikusan heterónak fognak tartani. Függetlenül a mozdulataidtól.


Ezért lehet az is, hogy olyan sok meleg él rejtőzködve. Nem veszik őket észre.


Ha a te környezetedben az emberek ennél jobb megfigyelők, az akkor lehet kellemetlen számodra, ha nem vagy nyíltan meleg. Akkor is csak azért, mert folytonosan hazudnod, magyarázkodnod kell - azt meg senki nem szereti. Aki látványosan kellemetlenül érzi magát, az nem vonzó.


Ettől függetlenül nem mindenki számára kizáró ok, ha valaki buzysan viselkedik. De szerintem jobb, ha nyíltan felvállalod - ha már elrejteni nem tudod.

2013. okt. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Meleg fiú vagyok, de én könnyen leplezem mert önmagamként viselkedve és öltözködve sem feltételezik rólam a homoszexualitást.

Engem nem zavarna egy ilyen srác. Bármilyen tekintetben adnék neki esélyt ha amúgy az esetem. Az ilyesmi nem elsődleges szempont.

2013. okt. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kérdező, tán kérdőívet szerkesztesz?
2013. okt. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!