Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi jut eszetekbe először a...

Mi jut eszetekbe először a Dorina keresznév hallatán?

Figyelt kérdés

Belső,külső tul.


Köszi. :)



#keresztnév #Dorina #tulajdonság #Válaszolj és adom a zöld pacsit
2013. okt. 16. 22:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
70%
Semmi extra, ugyan olyan név, mint az összes többi, nem lehet belőle következtetni semmilyen külső és belső tulajdonságra, maximum arra, hogy lányról/nőről van szó.
2013. okt. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
73%

egy szőke, de nem festett hanem eredeti szőke hajú lány. nagy kék gülü szemekkel. nem túl okos, és nem is tudja eladni magát idazán. inkább visszafogott, és nem kelt nagy feltűnést. félénk, nem igazán meri azt csinálni amit igazán szeret, így el is van kicsit nyomva, és egész életében másokra támaszkodik, akik "eltakarják".

belül persze ott a sok kihasználatlan készség, de hát azt már senki nem fogja megismerni.


(nincs ilyen ismerősöm, csak ez jut eszembe)

2013. okt. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%
Dorrrrrinnna drrrrrrr xD
2013. okt. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy szép lány. Csak így ennyi. :)
2013. okt. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

2. Válaszoló köszi. :)

egy szőke, de nem festett hanem eredeti szőke hajú lány. nagy kék gülü szemekkel. nem túl okos, és nem is tudja eladni magát idazán. inkább visszafogott, és nem kelt nagy feltűnést. félénk, nem igazán meri azt csinálni amit igazán szeret, így el is van kicsit nyomva, és egész életében másokra támaszkodik, akik "eltakarják".


Ami igaz: szőke haj, kék szem. :D

Nos... Nem túl okos. Itt a tanulmányi eredményekre gondoltál?

Biológiából és tesiből vagyok 3-as, a többi tantárgy 4-es.

Néha túl nagy feltűnést keltek. :S Szeretem (és merem is) azt csinálni amit szeretek. :) Nem hiszem hogy el lennék nyomva...

Nem támaszkodok a barátaimra, vagy másokra, jelenleg nincs szükségem a segítségükre, sok problémát magamtól megoldok.


Jó mondjuk a szüleim segítségét szoktam kérni néha...

2013. okt. 16. 22:43
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Kiráz tőle a hideg. Kívül mű, (műköröm, műhaj, műmellek..), belül meg sötét, mint az éjszaka. És persze az elmaradhatatlan vihogás. Na ez jut eszembe a Dorinákról, mivel akiket ismerek egytől egyik ilyenek és ez már nem lehet véletlen! :D (Bocsi, ha te is az vagy, remélem te kivétel vagy!! :D A lényeg, hogy én tutira nem adnám ezt a nevet a gyerekemnek, mert ez jut róla eszembe.)
2013. okt. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Két Dorinát ismerek, bár mindkettő jóval fiatalabb nálam. :)

Barna haj, barna szem, kicsit barnább bőr (de nem romás). Aranyos, kedves, okos.

2013. okt. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
60%
Egy bohócálarcos baknyúl, ami egy gyorsétterem előtt próbál tarkababot kilőni a bal orrlyukából, hogy eltalálja az éppen szemben sétáló barátját, de nem sikerül neki, ezért a körülötte állók kiröhögik. Miért?
2013. okt. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Húha...Régebben sem szerettem a nevem, és most sem.

Amit leírtatok nagyrésze nem igaz rám.

Nincs műkörmöm, 1. Nem is tetszik. 2. Nem szabad ilyen kozmetikumokat használnom. 7 évig volt 1 bőrbetegségem, (ekcéma) amit most

Tucatnyi gyógyszer, házi prakita, egyéb gyógymódok segítségével legyőztem.

Ha lakkoznám a körmöm, akkor valószínű, hogy visszajönne a betegségem, ezt meg nem akarom!

Műmell? 14 éves vagyok. Műmelleket azok csináltatnak akiknek

Nincs önbizalmuk. Nekem meg van. És ha valakinek az a fontos, hogy másnak mekkora a melle, akkor ott valamit nagyon elrontottak. :S

És mit gondoltok az Elizabet névről?

(3. Nevem)

2013. okt. 16. 23:14
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Jajj, a kedvenc nevem! Egy külsőre természetes szőke vagy világosbarba hajú, karcsú, sportos alkatú lány jut ezsembe. Világos szemszinnel, frufru nélkül. Finom, kedves, értelmes érzékens.
2013. okt. 16. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!