Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen tulajdonságú (külső-bel...

Milyen tulajdonságú (külső-belső) emberek jutnak eszetekbe a Noémi névről? Vagy ha ismertek ilyen nevűeket, ők milyenek?

Figyelt kérdés
2013. aug. 8. 13:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Anyám Noémi és iszonyatosan makacs, csak az ő véleménye számít, viszont nagyon érzékeny, állatszerető és mindent megtesz a család érdekében, céltudatos, ha valamit a fejébe vesz, addig megy, amíg nem sikerül az adott dolog.
2013. aug. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Akiket én ismerek azok picit különcök talán, ha nem osztod a véleményüket, akkor picit megsértődnek. A kényes szó ugrott még be, gyerekként kényes volt minden Noémi a környékemen.
2013. aug. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Egy Noémit ismertem, osztálytársam volt, amíg ki nem bukott. Funkcionális analfabéta volt, kicsit terhelt, többször bukott, nagyon elképesztően ostoba. Ezzel szemben kivételesen gyönyörű lány volt (tényleg szép volt, természetes szépség). Rettentő butaság + kivételes szépség = úgy váltogatta a pasijait, mint más a zokniját.
2013. aug. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem valamiért egy mosolygós lány.
2013. aug. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Wááá én egy pesti Noémit "ismerek", és fúúj, nagyon gyűlölöm. Álszent liba. Mióta őt megismertem, utálom ezt a nevet, mert mindig ő jut eszembe :@
2013. aug. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
36%

én hármat ismerek, mind3 mindig kussban van... szerintem a noémik némák!

helló néma noémi,

tényleg szopol borér, mi?

2013. aug. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem függ az ember viselkedése a nevétől.
2013. aug. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Osztályfőnökömet hívták Noéminek, ő elég karótnyelt volt, utáltam.

Nem tetszik ez a név.

2013. aug. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 voligege34 válasza:
Nekem az ilyen kis tini r*banc ugrik be erről a névről...
2013. aug. 12. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Kövérkés, vidéki lány kicsit giccsessen bájos arccal, jó jegyekkel de fantáziátlan belsővel. Valamint susogós mackó, hssozú szőke haj és arany ékszerek.
2014. márc. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!