Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A felbujtók gyáva emberek?...

A felbujtók gyáva emberek? Hogy kell leszerelni őket?

Figyelt kérdés

Vannak emberek, akik ha balhé alakulna ki ott állnak valaki mögött, és mondják, hogy "ne hagyd magad! Gyerün mond meg neki! Üsd már meg!"

Szóval ők maguk nem szállnak be a vitába, balhéba csak lökik a másikat a rosszba.

Ezek az emberek gyáva emberek?

És ezeket hogy kell leszerelni? Úgy értem volt, hogy valakivel vitáztam, és ez az ember beállt mögé akivel vitáztam, és ott mondta, hogy "mondd meg neki, megérdemli!" adta a másik mögött a tippeket, hogy "na, mondd meg neki! Csináld gyerünk!" ezeket hogy kell hatástalanítani?



2013. okt. 17. 21:39
 1/1 anonim ***** válasza:

nagyon egyszerű

mondd meg neki, hogy ne avatkozzon bele, de ha mégis annyira szeretne, akkor húzza ki a fejét a másik seggéből és mondja a te szemedbe a problémáját

2013. okt. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!