Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Titeket nem idegesítenek az...

Titeket nem idegesítenek az olyan jellegű kérdések, hogy "az emberek miért bizonygatják az ellenkezőjét, ha ez meg ez az igazság"?

Figyelt kérdés

Hogy lehet valaki ennyire biztos a saját igazában? Mármint nekem is megvan a véleményem a legtöbb dologról, méghozzá elég határozottan, de ezt olyan lekezelő, vagy nem is tudom milyen dolognak érzem. Olyan mindenki hülye, csak én vagyok okos típusú hozzáállás. A másik dolog, amikor föltesznek egy kérdést, majd megkérdezik, hogy mért mindenki ezt a választ adja, és hogy azt ne írjátok. De hát ha egyszer ez az ellenérv...


Lehet, hogy ez csak engem zavar, de higgyétek el, hogy kulturált vitákra vevő vagyok - élőben is akár, nem csak névtelen oldalakon -, és sok mindenről megvan a véleményem, de ezek szerintem oylan bunkó mondatok, főleg az, amelyik a fő kérdésben van. A másik nem is, csak értelmetlen.


2013. okt. 18. 14:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Példát irhatnál!
2013. okt. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az előbb láttam egy kérdést, de elfelejtettem, miről szólt, de konrétan, szó szerint így hangzott: "az emberek miért bizonygatják az ellenkezőjét, ha ez meg ez az igazság"?.
2013. okt. 18. 14:43
 3/9 A kérdező kommentje:
Amúgy direkt nem írtam példát, mert akkor itt is elkezdenek inkább arról beszélni az emberek, hogy arról kinek mi a véleménye.
2013. okt. 18. 14:43
 4/9 anonim válasza:

OFF:

Biztos mindenki matematikus és indirekt bizonyít. :)


Amúgy passzolom.

2013. okt. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Legfeljebb...
2013. okt. 18. 14:49
 6/9 anonim ***** válasza:
Különböző emberek vagyunk,más más véleménnyel.És ezzel nem tudsz mit csinálni,el kell fogadni!Ki kulturáltan közli a véleményét,míg van ki úgymond paraszt módjára fejti ki.Ezen nem kell kiakadni,ez ilyen,mert nem vagyunk egyformák!
2013. okt. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

"Különböző emberek vagyunk,más más véleménnyel.És ezzel nem tudsz mit csinálni,el kell fogadni!"


Nem az zavar, hanem ahogy kifejti.

2013. okt. 18. 15:05
 8/9 anonim ***** válasza:
Azt is oda írtam,hogy mindenki másképp fejti ki.Sajnos ezt is le kell nyelni,mert ezzel sem tudsz mit csinálni.Nekem sem tetszik,de elfogadom,és nem rágódom rajta.Én is összetűzésbe kerültem most egy másik hozzászólóval egy bizonyos témánál,és sérteget,ahogy azt illik,de csak nevetek rajta! :)
2013. okt. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen, láttam, és értem, de mindent nem fogadhatok el, mondván, hogy mások vagyunk, ennyi erővel a bankot is kirabolom, mert olyan vagyok.
2013. okt. 18. 15:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!