Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez akkor így annyira nem rossz?

Ez akkor így annyira nem rossz?

Figyelt kérdés

Mi van akkor, ha nem hazudok, csak picit elferdítem az igazságot, de tényleg csak picikét a saját javamra és egy másik ember kárára, aki amúgy azt is megérdemelné, hogy élve boncolják fel.

Azért kell elferdítenem, mert ha igazat mondok és is rossznak tűnök, de amúgy én nem voltam a dologban az, csak ő, ő viszont olyan, hogy "ő a szent" szóval így megérdemli..

Na akkor ez így nem annyira rossz dolog? Mert amúgy utálok hazudni és utálom magamat mikor hazudok,d e most rákényszerülök..



2013. júl. 5. 13:13
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
46%

A hazugság csúnya dolog, pláne másik ember kárára, bármennyire is próbálod meggyőzni magad és lenyugtatni a lelkiismeretedet.


Ez a saját véleményem, de tedd, amit akarsz.

2013. júl. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

mindenki szokott hazudni valamilyen formában, tesóm is olyan akinek nehezen megy és nem szeret.


szerintem olyan emberről írsz aki érzéketlen és nem lehet rá lelkiismerettel hatni, enni infóból amúgy nem tudom megmondani, hogy mit érdemes tenned


de az, hogy ezen ennyit görcsölsz, utal arra, hogy becsületes ember lehetsz

2013. júl. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

Röviden leírom:

Ez egy ilyen tipikus tini-probléma.. Volt egy fiú, aki megcsókolt, de nem úgy szépen meg érzéssel, hanem a falhoz nyomott és nagyon nehezen tudtam szabadulni tőle, nem nagyon akart elengedni, de mégsem volt erőszakos. Aztán azt híresztelte, hogy én akartam, és ha megkérdezik, nem mondhatom azt, hogy "csak kicsit lefogott" vagy ilyesmi, szóval azt mondanám, hogy rám kényszerítette, mert ez lényegében igaz, csak egy picikét túlzok. Így ez rá rossz fényt vet, amit meg is érdemel, mert amúgy tényleg egy világszégyene.

Mit gondoltok? Hülyeség ezt mondanom? Vagy én vagyok a hülye, hogy ezt túlfokozom és mondjam az igazat?

Mert valójában szégyellem, hogy egyáltalán hagytam, hogy megcsókoljon, hát még azt, hogy alig tudtam kiszabadulni a karjai közül..

2013. júl. 5. 13:34
 4/23 anonim ***** válasza:
31%
Óvatosan, döntsd el, hogy mi igaz és mi nem, mert valaki ezen vérszemet kap,és akár rendőrségi ügy is lehet belőle, de egy alapos verés mindenképp.
2013. júl. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
amit csinált az bántalmazásnak számít
2013. júl. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
ez a srác egy csomó csajt bántani fog, nem csak téged és ennél durvábban is, valószínű
2013. júl. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
45%
Ő azt mondta, hogy te akartad. te meg mondd, hogy ő volt. Nem kell ezért ferdíteni, ha nem csókoltál vissza akkor nincs miért füllentened. Elég ha az igazat mondod.
2013. júl. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok.


Ennek fényében én azt mondanám, hogy nincs miért füllentened. Állj ki az igazadért, és ne hagyd, hogy jobbnak, szebbnek mutassa azt, amit veled tett, mint amilyen.


Egyébként miért merült fel benned, hogy hazudsz, nem az igazsággal kezded az egészet? Mármint... basszus, nehogy már azt képzelje, neki mindent szabad ráadásul téged tüntessen fel rossz színben! Megfenyegetett, hogyha elmondod az igazat valakinek, csinál veled valamit? Vagy egyáltalán hogyan jött, hogy neked emiatt "füllented" kell?

2013. júl. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
elég ijesztő lehet egy ilyen srác, aki nem ennyire nem tiszteli a másik embert, veszélyesnek tünik
2013. júl. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 Alaque ***** válasza:
Én megértelek. Béna voltál! Viseld a következményét, és ne hazudj, de ne is szépíts. Előfordul, hogy egy pillanatig úgy gondolod, hogy oké, aztán hirtelen rájössz, hogy mégsem. Nincs ebben semmi szégyellni való, mindenki volt már meggondolatlan. Nehéz beismerni a tévedéseinket, de hosszú távon kifizetődő: mélyebb önismerethez, és megfontoltabb cselekedetekhez vezet.
2013. júl. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!