Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az hogy minden buli...

Miért van az hogy minden buli után lelkiismeret furdalásom van?

Figyelt kérdés

Hülye kérdés tudom :D de egyszerűen nem értem...ha elmegyek bulizni másnap mindig olyan érzésem van mintha valami nagy bűnt követtem volna el.

inni szoktam,de nem sokat,pasizni nem szoktam...szóval nem értem...



2013. okt. 20. 15:30
 1/5 anonim ***** válasza:
En is szoktam igy lenni,de,csak,ha annyit iszok,hogy nem emlekszek joforman semmire :D neked nem tudom miert lehet,ha nem iszol sokat...
2013. okt. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én is mindig megfogadom, hogy többet nem iszok meg csúnya dolog stb. aztán meg jön a jövő péntek és...
2013. okt. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Lehet azért is mert még csak 15 éves vagyok és semennyit nem kéne innom,meg nem tudom...valahogy discoba elvesztem önmagam.
2013. okt. 20. 16:01
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez velem is ugyanígy van! És mindig is így volt, pedig én se csinálok semmi durvát részegen, és mégis. És én már 19 vagyok, úgyhogy nem biztos, hogy el fog múlni.
2013. okt. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem most is az van a tegnapi buli miatt :/

pedig nagyon jól éreztem magam.

16/F

2013. okt. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!