Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a bajuk az embereknek a...

Mi a bajuk az embereknek a mostani "modern" zenével? Mindenki fikázza.

Figyelt kérdés

Pl A dubsteppel, drum n bassel elektronikus zenével.

Én az ilyeneket szeretem, és hallgatom, és mindenkitől fikázását hallok rá. Na nem mintha érdekelne, nem sértődők meg senkire, de nem értem.

Mindenki mondja, hogy "ez nem is zene, ez ricsaj. Ez az ütem megy 2 percen át? Ebben mi a zene?"

Már nem is mutatok senkinek ilyen zenét, ha megkérdezi milyen zenéket hallgatok, a fülemben is lehalkítom nehogy ki hallatszódjon egy kicsit is, mert akkor tuti megkérdik mit hallgatok, mutassam meg.

És azt hinné az ember, az idős embereknek nem tetszik, biztos azok nem fogadják el, hogy már ne a Beatles megy de nem.

Az én korcsoportom közül hallom legjobban, hogy beszólogatnak, hogy milyen vackot hallgatok...Itt a legjobb barátom. Ő nagy rocker, és Guns n Rosest, meg ilyeneket hallgat. Na egész nap beszól...

Mi a bajuk az embereknek az elektronikus zenével?


Most egy Guns n Roses mivel jobb? Az már lejárt lemez, már nem a 80as években vagyunk... Miért nem képesek elfogadni egyesek, hogy változik az idő, kitalálták a "gépzenét" és sikeres is lett?



2013. okt. 18. 16:55
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
52%
Az, hogy ez nem zene és rohadtul unalmas, hogy ezt akarják ránk erőltetni. Egyedül Lindsey Stirling hegedülése alatt tudom elviselni.
2013. okt. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
61%
GNR lejárt lemez? Jó vicc... Én azért nem szeretem mert az elektronikus zenét nem tudom úgymond magamhoz venni, mint például gitárt, amin kedvenc számaimat eljátszhatom. Plusz az elektronikus zenéhez (korlátozott) fantázia kell csak, míg a gitárosok jó dalszerzők és technikásak. Lehet, hogy elfogult vagyok, de pl Skrillexet és hasonló DJ-ket én Slashhez vagy James Hetfieldhez képest egy senkinek tartom.
2013. okt. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Az oké, de minek fikázni? Nem lehet összehasonlítani elismerem, én is csak azért írtam a GNRt mert haverom ahhoz hasonlitgatja a mai zenéket... Mégis minek?
2013. okt. 18. 17:04
 4/21 anonim ***** válasza:
91%
Azt szeretem mikor a üvöltős metált hallgató emberke, akarja meg magyarázni, hogy a dubstep nem zene, mert "abba nincs hangszer"....
2013. okt. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
28%
A DubStep minden csak nem zene,a Kloseten szebbet hangot szarok,mint az a zaj,amit te említeni merészelsz.Az electronikus zenével egyébként nincs bajom.
2013. okt. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
79%
Elektronikusból is van jó. Én tényleg csak ami igénytelen, azt vagyok képes leszólni, de olyan nincs, hogy belékötök a másikba, h x@rt hallgat.
2013. okt. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim válasza:
17%
A dubstepben tényleg nincs hangszer ezzel nem tudsz szembeszállni ^^ A metál pedig zeneileg nagyobb érték mint egy elektronikus izé... Azon is csodálkozom, hogy ott csak slágerek és felkapott számok vannak és hamar meguntak lesznek (lsd. Gangnam style effektus). Míg egy jó rockszám örök érvényű.
2013. okt. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
60%

Én is mindig azt mondom, hogy ez zaj, nem zene, de nem azért, mert bunkó akarok lenni, hanem egész egyszerűen ezt a fajta zenét én csak zajként bírom érzékelni.

engem sem érdekel, ha valaki azt mondja, hogy a rock szar, mert attól én még csak azt fogom mindig is szeretni, egy Guns N’ Roses szám meg a szememben magasan felette áll bármilyen pop/rap vagy elektronikus izé számnak.

De ebben az a szép, hogy nem kell senkinek sem olyan zenét hallgatnia, amilyet nem akar :D

2013. okt. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
49%

A drum"n"bass-szel semmi bajom, de a dupstep javarészt tényleg szar.

Össze-vissza ritmus nélkül dübörög meg visít.

Kb két jót hallottam eddig, a Bangarang az egyik am másikat nem ismerem.

2013. okt. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Jah és mielőtt azt hinnétek rocker vagyok abban ugyan úgy nem bírom az olyan zenéket, ahol ész.nélkül verik a gitárt mega dobot, az énekes meg ordít.

A GNR mondjuk nem ilyen, de tényleg elég tátika zene.

Egyedül Slash jó az egészben.

2013. okt. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!