Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A mai lányok miért olyan...

A mai lányok miért olyan agresszívek és verekedősek? Ki látott már, vagy vett részt verekedésben? A külföldi csajok szerintetek harciasabbak, ha igen akkor melyik országban? És mért gondolod?

Figyelt kérdés

Ha verekedtél már, vagy láttál ilyet az:

Hol és mért történt ez (iskola,munkahely)?

Hajtépés vagy inkább birkózás?

És hogyan ért véget a dolog?

Mennyi idősek voltatok?

Utána milyen volt a viszonyotok egymással?

stb.

Légyszi normális válaszokat írjatok.

Előre is köszi!



2013. okt. 24. 10:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
gáznak tartom,és min orvosi segítséget,akiben ennyire nem alakúlt kis a konfliktus kezelő képessége.Egy nőnél is ronda tud lenni,sajnálom aki ilyen elb@.szott..
2013. okt. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Attól hogy az illetőn nőtt két csecs, még nincs másmilyen agya mint akin nem nőtt ha érted mire gondolok. Hagyjuk már meg ezt a túlságosan is idealizált, full passzív nőképet mondjuk az 1800as éveknek, mert kb akkor volt releváns.

Az embert ha provokálják, aggreszív lesz. Egyénileg változik, hogy mennyi az annyi és mi a reakció, de ez nem nem hanem személyiség és neveletetés kérdése. Ha szórakozóhelyen megfogják egy nő sejhaját, teljesen jogos, ha leken eggyet önvédelemből. Sőt, van olyan, aki csak abból ért, ha adott esetben nekifutásból rúgják tökön.

2013. okt. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Ebben teljesen egyetértek.

Szerintem se kimondottan negatív dolog ha valaki megvédi magát, sőt szerintem az a negatív ha nem tudja megvédeni magát. Nem is erről szól a kérdésem, hanem arról, hogy egyre jobban képesek eldurvulni ezek a verekedések. És az utána való viszonyok is. Szóval ezért szeretném, ha írnátok konkrét példákat, hogy mi és hogy történik ma. Vagy aki régen, látott vagy vett részt ilyenben az akkor hogy zajlott.

2013. okt. 25. 09:03
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én a munkámból kifolyólag már láttam nőket egymásnak menni, és vicc kategória.

Az más szituáció, ha meg kell védenie magát. Sajnos lehet tanulni önvédelmet és egyéb harcművészeteket, sőt javasolt is, de mindig éles helyzetben derül ki, hogy tud-e reagálni.

Nekem a munkámban az első éles szituáció után olyan hányás tört rám, hogy csoda. Így dolgozta fel a szervezetem a sokkot. Akármennyire is felkészült voltam.

Szóval ez személyiségfüggő is.


29N

2013. okt. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Utolsó, nagyon titokzatos vagy, mi a foglalkozásod?
2013. okt. 27. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%

Lehet hogy rendészeti feladatot lát el(pl vagyonőr stb.)


Viszont én két egymásnak eső lánynak tuti lekevernék egy nagy pofont+szétválasztanám őket 25/F

2013. nov. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!