Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van olyan közületek, aki...

Van olyan közületek, aki hosszabb külföldi kintlét után hazatelepült? Hogy sikerült a beilleszkedés?

Figyelt kérdés
2013. okt. 5. 21:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Én nem, de az ismerőseim közül többen is. Volt, aki sírva. Nem mindig sikerül és nem mindig a munkavállaló hibája.
2013. okt. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Mit értesz azon, hogy sírva?

Szakmailag nem tudott beillszkedni vagy emberileg nem találta meg a helyét?

2013. okt. 5. 22:27
 3/8 anonim ***** válasza:
Főleg szakmailag volt, akit átvertek. De volt, akit emberileg is. Oda kell figyelni.
2013. okt. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Hogy verték át szakmailag?

Itthon beígértek valamit és aztán nem teljesitették és munkanélkül maradt?

És emberileg hogy?

2013. okt. 5. 22:51
 5/8 anonim ***** válasza:

En egy evet voltam kint, aztan hazamentem. De annyira szarul ereztem magam, hogy par honap mulva visszajöttem. Lassan egy eve vagyok itt, most kezdtem a sulit. Többet nem akarok hosszabb tavra hazamenni.

22L

2013. okt. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Mi valószínüleg nem tudunk már visszamenni.

Ès miért érezted magad annyira rosszul itthon?

Hogy minden örült drága, vagy hogy az emberek közönyösek?

2013. okt. 6. 12:51
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem ereztem jol magam. Nem akartam tovabb tanulni azt, amit kellett volna, nem akartam az orszagban maradni. Igy megkerestem az elsö lehetöseget, hogy visszajöjjek, es itt most azt tanulom, amit szeretnek. :)
2013. okt. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Pár éve hivatalos voltam egy csoportos interjúra bankba egy egész jó állásra. Rég nem látott egyetemi kolléganőmmel is találkoztam, aki 3 évig dolgozott New York-ban banki szférában. Azt mondta a lány, hogy az itteni bankigazgató nem akarta elfogadni az ottani tapasztalatát.
2013. okt. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!