Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan válhatnék lazán magabiz...

Hogyan válhatnék lazán magabiztossá, határozottá?

Figyelt kérdés

Egy másik kérdésnél kaptam ezt válasznak:


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__ismerkedes__497..


Sajnos lehet hogy tényleg kicsit merev vagyok és túl udvariaskodó. Az hogy merev, eröltetettebb sokszor a viselkedésem már én is észrevettem. Főleg idegenek között. Amúgy jól elbeszélgetek bárkivel, vannak témáim, humorom, csak úgy mondanám hogy kicsit modoros vagyok. Ezt nevelték belém otthon. A családom mindig ragaszkodott a formalitásokhoz, a "nagypolgári" viselkedéshez. Nem vagyok az a vagány gyerek, de cserébe megbízható vagyok.


Tudtok valami tippet, trükköt?



2013. okt. 24. 12:14
 1/2 anonim válasza:

Szia. A legbiztosabb és a legjobb tipp amit adni lehet:

LÉGY ÖNMAGAD. Ez a legfontosabb, mindenki abból él meg amije van, ahogy írtad neked humorod van ráadásul pontosan érthetően beszélsz. Soha ne félj attól, hogy valaki leszól.

Ha önmagad leszel, boldog leszel.

2013. okt. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 bumbi02 ***** válasza:
Én is modoros vagyok, de ez manapság ritkaságnak mondható, és így egy-egy ember stílus jegye lehet..:) Lazán magabiztossá a legkönnyebben úgy válhatsz, ha elégedett vagy magaddal az élet legtöbb terén, hisz az tud igazán magabiztos lenni, aki tudja hogy rendben van minden, és nincs rajta "támadási felület":.:) szerintem
2013. okt. 25. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!