Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A magabiztos férfiak hogyan...

A magabiztos férfiak hogyan váltak magabiztossá?

Figyelt kérdés
Miben találták meg azt, ami magabiztossá tette őket?
2012. júl. 23. 07:21
 1/4 anonim ***** válasza:
9%
A sikertől! Siker karrierben, sportban, nőknél, jó autó és egyéb férfias játékszerek. Pénz, hatalom, dicsőség...
2012. júl. 23. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Verekedtem, nőket aláztam, sportoltam, és nem foglalkoztam senkivel és semmivel.
2012. júl. 23. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Antimod ***** válasza:
Nincs magabiztos ember, csak olyan, akiről elhiszi ezt a környezete, és elhiszi ezt saját magáról!
2012. júl. 23. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Salx Narval ***** válasza:
100%
Szerintem ti összekeveritek a magabiztost, a beképzelttel és a tahóval.:D Persze, ezek a dolgok is közrejátszhatnak, csak kicsit szerényebb formában.:D Szerintem nagy szerepe lehet ebben egy stabil háttérnek és itt első sorban a családra gondolok,másodlagosan a felmutatott érdemekre.
2012. júl. 23. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!