Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Egy szűz férfi hogy válhatna...

Egy szűz férfi hogy válhatna magabiztossá?

Figyelt kérdés
2013. febr. 15. 23:26
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
Sehogy.
2013. febr. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
80%

Szüntesse meg magában a magabiztosság és a szexuális tapasztalat közti összefüggést.

Azt sem értem, tulajdonképpen hoygan hozta létre. Ez nem egészséges dolog.

2013. febr. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 A kérdező kommentje:
Én is úgy érzem, hogy semmi okom annak lenni. Ígyis-úgyis egyedül döglök meg most már. :D
2013. febr. 15. 23:29
 4/43 A kérdező kommentje:
Aki manapság nem veszíti el idejében a szüzességét, komolyan egy kerülendő kakidarabnak számít.
2013. febr. 15. 23:30
 5/43 anonim ***** válasza:
"Én is úgy érzem, hogy semmi okom annak lenni. Ígyis-úgyis egyedül döglök meg most már. :D" Sors társ:) Én is így érzem:)
2013. febr. 15. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:

3: újabb téves összakacsolás: a társTÓL tartanád magad értékesebbnek.

4: ne haragudj, de idéznél nekem egy olyan beszélgetést, amikor szóba kerül a szüzesség? Mert én pl. sosem beszéltem még ilyenről senkivel, és nem is hiszem, hogy tratozna valakire azokon kívül, mint akik már kívánnak engem, és intim viszonyunk van, ekkor sem feltétlenül jön szóba.

Volt, hogy szerelmi kapcsolatban azért hagyott el a Beléd szerelme lány, mert elmondtad, hogy szűz vagy? Valahogy nem tudom elképzelni.

2013. febr. 15. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 A kérdező kommentje:
Egyszerűen nem is erőltetem a párkeresést, és ez a fórum is megerősít abban, hogy felesleges próbálkoznom. Köztudott, hogy a nők 90%-a nem vágyik egy magam fajta öreg 20 feletti tapasztalatlan szűz farokra, ennyi.
2013. febr. 15. 23:42
 8/43 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ne hidd el, amiket írtam, és a többi nőnek se, csak maradj meg a téves feltételezéseidnél. (Az önsajnálat és tehetetlenség és a nők szavainak, meggyőződéseinek semmivebétele, asztalról lesöprése meg már VALÓBAN kizáró ok párkapcsolatra, ezt a magatartást valóban kerüljük - szemben a szüzességgel. Mentem.)
2013. febr. 15. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 Noydra ***** válasza:
100%
Hidd is csak el a sok hülyét akik írják a fa**ságaikat, meg inkább prostizni járnak. Ne is próbálkozz, úgy legalább 100% hogy sosem látsz p*nát ;)
2013. febr. 15. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 A kérdező kommentje:
71%-os, hát biztosan nő lehetsz, és így halvány lila gőzöd sincs arról, hogy mennyire esélytelen egy szűz férfi. Örülj ennek.
2013. febr. 15. 23:53
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!