Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha megváltoztam,...

Mit tegyek ha megváltoztam, de rossz értelemben? Több ember is megyjegyezte már, barátaim.

Figyelt kérdés
Naiv és buta voltam, bíztam az emberekben, erre volt, hogy csak kinevettek, és ki is használtak nem egyszer ahol tudtak, mert érezték a bizalmam. Kezdek változni, és magam is észrevettem ezt, és zavar. Flegma vagyok, zárkózott..
2012. júl. 26. 23:04
 1/2 anonim válasza:
Szinte minden ember átment már azon, amin most Te. Jogunk van rá, hogy azok legyünk, akik akarunk. Te flegma, zárkózott ember szeretnél lenni? Nem számít, hogy csalódtál még fogsz csalódni és nagyobb pofonokat is kapni az élettől! A legfontosabb mindig, hogy Te mit gondolsz magadról. Egy kicsit kapcsolódj ki, gondold át és nézz mélyen magadba. Nem biztos, hogy mindig a másik embert kell okolnunk...szerintem :)
2012. júl. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ahogy az előttem szóló is írta, ezen szinte mindenki átmegy. Mindenkire vár pár pofon az életben, de emiatt nem kell bezárkózni, hanem tanulni kell belőle. Hidd el, egy idő múlva lesz annyi tapasztalatod az emberekkel, hogy pár perc után rájöjj kiben lehet megbízni és kiben nem.
2012. júl. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!