Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Régen a férfiak melyik oldaluk...

Régen a férfiak melyik oldalukon vitték a barátnőjüket/feleségüket, és melyiken a 'rossz lányokat'?

Figyelt kérdés
2013. okt. 6. 15:08
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
69%
A régi mondás szerint "Bal oldalon a kutyák és k*rvák, jobb oldalon pedig az úrinők mennek", ma már ennek nincs jelentősége.
2013. okt. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
96%
Jaj ez akkora baromság, szerinted ha ez igaz lenne,mégis ki az a hülye aki a "rossz" oldalra beállt volna?
2013. okt. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
98%
régen a férfiak úriemberek voltak, és a qrvát is a jobb oldalukra engedték ... szóval hülyeség a felvetés
2013. okt. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
90%

Alapvetően a jobb oldalon mennek a nők, de ha biztonság úgy hozza, akkor ez nem számít. És egyébként sem számít ma már ez.

Én akkor érzem magam jól, ha a férfi az én baloldalamon van, de mert így kényelmes nekem, a jobb kezem szabad marad.


Szerinted annó melyik nős pasi vállalta volna fel, hogy a bal oldalán visz egy prostit, és mindenki látja ? :)

2013. okt. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
65%

Csatlakozom az elsőhöz.


Viszont sok fiatalember még mindig tudja ezt a baromságot, pedig nincs jelentősége, főleg ma amikor senki nem tart be már semmit.

2013. okt. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
96%
Akard volt a bal oldalon amit jobb kézzel kirántva védték a nőket, így a jobb oldalon mentek a nők, aki bárkije lehetett.
2013. okt. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
64%

#6 az indoklásod eleje jó, a többi nem: tehát azért mentek jobb oldalon, hogy a bal oldalon hordott kard ne csapkodja menet közben a másikat ... ez lehetett nő, és lehetett felsőbb rangú valaki is


és úgy gondolom az baj, ha ma van aki nincs tisztában azzal, hogy a tisztelet jele valakit a jobb oldalára engedni menet közben ... vannak olyan illemtani szabályok amiket célszerű továbbörökíteni ... hogy miért? csak

2013. okt. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
55%

Az a tisztelet jele, hogy a másik hol megy mellette ez most komoly?

Hagyjuk már a hülyeségeket, hagyományokat meg akkor kell betartani ha mindet betartom nem csak kényem kedvem szerint párat ami nekem kedvez.

2013. okt. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
43%
#8 látszik, hogy némiképp idősebb vagyok ... igen, az a tisztelet jele
2013. okt. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
76%

Igen, én nagyon nagyon nem tartok be szabályokat, főleg, ami hülyeség, de ha Anyukámmal megyek valahova, én is nő vagyok, a jobb oldalamon megy. El sem tudnám máshogy képzelni, ha meg férfivel vagyok, akkor én megyek a pasi jobb oldalán, akkor az ellenkezője zavar.

EZ csak szokás nálam talán, de kényelmetlenül érzem magam egy férfi bal oldalán.

2013. okt. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!