Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért jó sok embernek az ha...

Miért jó sok embernek az ha hater-kedik? Miért jó ha valakit gyűlölsz és ezzel esetleg fájdalmat okozol neki?

Figyelt kérdés
Vegyük például Selena Gomez-t. Nem értem, hogy Ő mit ártott sok embernek. Még nem is csinál olyanokat mint Miley Cyrus. Szerintem az undorító, hogy úgy ítélsz el embereket, hordod el őket mindennek(stb..) hogy nem is ismered! Én nem csinálok ilyet, vannak akiket szeretek és azok akik nem érdekelnek. De az utóbb említett embereket sem hordom el mindennek.

2013. okt. 26. 12:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
37%

Ha minőségi kulturális programokra járnának az emberek és pl. minőségi dokumentum filmeket (nem háborúsokat) néznének többször, akkor nyugisabbak lennének - nem vicc.

Agymosást végez a média több szempontból is és mindenhol utolér, az agresszív verekedős és gyilkolós rendszerjátékokról nem is beszélve, amelyeket már 10 év alatti kölykök is lazán játszhatnak.

Szelektálni kell, nevelni és nem csak zabáltatni-itatni.

2013. okt. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
91%

Azért utálkoznak, mert pont ugyanolyan manipuláltak mint te.

Te egy olyan "sztárt" imádsz akiről semmit se tudsz, nem tudod miért van ott, arról se tudsz semmit mi az a média. Pont ugyanolyan vagy mint az utálkozók. A normális öntudattal rendelkező ember az ilyen celebekkel nem foglalkozik.

2013. okt. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
91%

te sem lehetsz több 14 nél.

inkább a tanulás érdekeljen , ne az amit a bulvár média akar rátok erőltetni, mármint azokra akik nézik ezeket a bulváros műsorokat.

jah és Magyarországon miért nem magyarul írsz és beszélsz???

hater-kedik??

menjé már tudod hova...

2013. okt. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
75%

Te meg Miley Cyrust gyűlölöd. Szerintem te sem ismered őt, csak azt az arcát, amit a média bemutat. Tudod, milyen ember valójában? Ismered a gondolatait, érzéseit?

Mellesleg a sztársággal vele jár, hogy sokan fognak utálni is.

A kérdésed alapvetően egyébként elgondolkodtató kérdés, hogy az emebrek miért gyűlölködnek szinte már kényszeresen, a válasz talán az emberi természetben rejlik. Ez a Homo Sapiens nevű faj ilyen értelemben véve még iszonyatosan primitív. (Lehet nyugodtan lepontozni.)

2013. okt. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
A negyediknek: Miley-t egyáltalán nem gyűlölöm, sőt kifejezetten szeretem őt! Nagyon tisztelem! Csak Miley sokkal többet mutat magából, én erre gondoltam!
2013. okt. 26. 15:56
 6/17 A kérdező kommentje:
Elsőnek: Igazad van!
2013. okt. 26. 15:57
 7/17 anonim ***** válasza:

1. Ha valaki utálja is őket, nem okoz nekik fájdalmat, mert nem érdekli őket, nem szabad, hogy érdekelje.

2. Pl mileynak szerintem pont ez a célja, hogy foglalkozzanak vele, az nem érdekeli, hogy pozitív vagy negatív szereplő, csak az, hogy ő legyen a középpontban.

2013. okt. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Drága második:

Köszönöm a nagyon értékes hozzászólást!

Most válaszolnék:

1. Igen, imádom, mert nem olyan mint a többi sztár! Én tudom, amit te NEM! Azt hogy Ő hogyan viselkedik, milyen EMBER, amellett, hogy híresség.

3.Viszont, Te engem nem ismersz-és ez biztos-, így semmi jogod lenézni, véleményt formálni az én életemről, az én értékrendemről-ugyanis arról sincs fogalmad. Tudod, egy kérdés alapján nem alkotunk véleményt egy emberről, még akkor sem ha neked a kérdés esetleg nem tetszik.-

4. Kíváncsi lennék TE- a nagy FELSŐBBRENDŰ- aki másokat próbál leoltani ilyen stílusban, egy normális kérdés után kiről avagy miről tudsz annyit és olyan mélységben, mint ÉN például Selena Gomez-ről, az életéről, a dalairól, a zenéjéről. Elárulom, hogy én találkoztam és beszéltem is vele nem is egyszer. Ja hogy ez neked elképzelhetetlen? Sajnálom... Úgyhogy ezt nagyon benézted. :/

Hozzászólásodat tovább nem minősíteném...

Sok szerencsét a továbbiakhoz ;)

2013. okt. 26. 16:14
 9/17 A kérdező kommentje:

Kedves harmadik:

Ajánlanám az általános iskola alsó tagozatát :) Főleg, ha a magyarul való írásról beszélsz, talán ne engedj meg magadnak egy 'menjé már tudod hova...' stílusú, illetve stilisztikájú beszólást. Szerintem lenne mit tanulnod!

Csak gratulálni tudok!

2013. okt. 26. 16:19
 10/17 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vagyok. Köszönöm, hogy értékeled a válaszomat. Ha manapság pl. a színházak és múzeumok tele lennének fiatalokkal, akkor biztos más emberek és generáció lennénk. Ugyanígy hozzásegítene ehhez az is, ha minden fiatalnak lenne háziállata: nagyon tudnak szeretni, nyugtatni, igaz egy kis piszokkal és mozgásigénnyel járnak, de nagyon szófogadóak és szeretni valóak.

Az egyik kedves válaszoló Miley-t biztos képletesen értette, nem akart megsérteni. Őszintén szólva eddig alig egy számát ismerem, viszont annyit hozzátennék, hogy hála a jó égnek, volt alkalmunk megismerni már a zene iparban olyan hatalmas alakokat, akikből nem kellett bohócot csinálni, hanem pusztán a tehetségükkel vezettek világszerte, ugyanígy van ez a színészekkel is.

2013. okt. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!