Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van olyan aki utolsó harmadban...

Van olyan aki utolsó harmadban tompa alhasi fájdalmat érzett és nem volt semmi baj? 32 hetes kismami

Figyelt kérdés
olyan nem is tudom, húzó érzés tzalán, néha meg mintha ki akarna bújni lennt...
2013. okt. 22. 08:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Huzo erzes = teher miatt nyulhatnak a szalagok.

Tompa fajdalom, mint mensi elott, kisugarzik a derekba = joslo fajas, keszul a szervezet a szulesre. Ezzel sincs baj, azert erdemes sok magneziumot szedni es tobbet pihenni, nehogy koran jojjon. De, ne ijedj meg, nem determinalja! Nekem is voltal ekkor mar, most 39 hetes vagyok...

2013. okt. 22. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem olyan mint mensi előtt, annál tompább sokkal...
2013. okt. 22. 09:05
 3/3 A kérdező kommentje:
keedves válaszoló neked már nincs sok akkor, kitartást és könnyű szülést. Amúgy azt is érzem, hogy mikor mozog a baba néha fájdalmas, de gondolom azéert mert már elég nagyocska...
2013. okt. 22. 09:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!