Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért jó sok embernek az ha...

Miért jó sok embernek az ha hater-kedik? Miért jó ha valakit gyűlölsz és ezzel esetleg fájdalmat okozol neki?

Figyelt kérdés
Vegyük például Selena Gomez-t. Nem értem, hogy Ő mit ártott sok embernek. Még nem is csinál olyanokat mint Miley Cyrus. Szerintem az undorító, hogy úgy ítélsz el embereket, hordod el őket mindennek(stb..) hogy nem is ismered! Én nem csinálok ilyet, vannak akiket szeretek és azok akik nem érdekelnek. De az utóbb említett embereket sem hordom el mindennek.

2013. okt. 26. 12:21
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

kedves kérdező:)

menyééééé má tod hova...:)

ennyit a stilisztikáról.

2013. okt. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Mert ha valaki híreset leszólnak, talán nagyobbnak érezhetik magukat, gondolom én. : /
2013. okt. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Első(valamint tizedik) válaszolónak:

Én szívesen mennék múzeumokba, színházakba és hasonlókba, de sajnos az iskolai programok nagy része nem ilyesmiről szól. Az osztályfőnökünk pár éve azzal fenyegetőzött, hogyha nem leszünk jók, akkor múzeumba megyünk, ahelyett hogy sportversenyeket rendeznénk. Nem arról van szó, hogy ellenzem a sportolást, de fontosabbnak tartom a kulturális tevékenységeket.

Köszönöm válaszod!!

2013. okt. 26. 23:38
 14/17 anonim ***** válasza:

Selena egy túlértékelt tehetségtelen sztárocska véleményem szerint és ebben nincs gyűlölködés. Pár évvel ezelőtt olvastam valahol róla hogy sír azon hogy gyűlölik őt az interneten vagy ilyesmi, és szerintem ez a kijelentés nem fair, azután hogy több millióan meg körülrajongják őt, +ha annyira fájna neki, abbahagyta volna a színeszkedést, éneklést (amihez kicsit sem ért).


A rajongók sokszor sokkal jobban felhúzzák magukat az ilyeneken mint maguk a celebek....

És egyébként vannak ezerszer igazságtalanabb dolgok annál hogy ezeket a tinisztárokat hogy sértegetik twitteren vagy akárhol

2013. okt. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Kedves tizennegyedik!

Ezt nem sértésből vagy valami, de ez most hogy kapcsolódik ide?! Ki kérdezte? Mert hogy én nem, az biztos! Rendben, ez a véleményed, ez van, nem mindenki szeretheti Őt, de én nem csak róla beszéltem! -.-"

2013. nov. 1. 00:15
 16/17 anonim ***** válasza:

Nem kedves tizenötödik!

Te hoztad példának szalonka gomezt, benne van a kérdésben hogy "esetleg fájdalmat okozol neki" én meg csak próbáltam kifejteni hogy néha a rajongókat jobban idegesíti a dolog mint magát a sztárt, de egy agymosott fan-nak hiába...

2013. nov. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Amúgy tök jó itt minden, de tényleg, csak egyetlen egy probléma adódik: A kérdésemre rendes választ még nem igazán kaptam.... -.-"

Attól hogy Selenát írtam példának, attól még nem csak rá gondoltam.

2013. nov. 3. 14:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!