Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Voltál már olyan dühös valakir...

Voltál már olyan dühös valakire hogy szo szerint lelkiismeret fudalás nélkül kinyirnád?

Figyelt kérdés
ja teszem hozzá engem senki és semmi de a párom igen?
2013. okt. 26. 17:00
 1/7 anonim ***** válasza:
nem, olyan még nem volt.
2013. okt. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem.

Gyerekként a szüleimet sokszor teljes szívemből gyűlöltem, amikor ok nélkül megvertek vagy megaláztak mások előtt, még az is eszembe jutott, hogy de jó lenne, ha meghalnának. De ez egyrészt nem tartott sokáig, másrészt olyat nem éreztem, hogy én magam akarok végezni velük.

2013. okt. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Talán a párod nem hozzád való, két világ vagytok és minden idegesít vele kapcsolatban. Legalábbis a leírtak alapján.
2013. okt. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, többször is. Simán túlléptem rajta, egyszerűen visszafogtam magam és igyekeztem nem összefutni vele.

Egyébként néhány bankárt, politikust és gyilkost bármikor, nyugodt szívvel ölnék meg, és ezzel sokan vannal így.

2013. okt. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

velem már volt ilyen...

de inkább elkerültem, kerülöm őt azóta is (elköltöztem más városba), jobb a békesség...


26/L

2013. okt. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
hát igen.tudom hogy mi nem illünk őssze de rosszabb mint a rádio mert csak ugyanazt fujja 4 éve.minden nap.ez szerintem már beteges
2013. okt. 26. 19:26
 7/7 anonim ***** válasza:
Esetleg az nem jutott eszedbe, hogy keresel mást? Vagy még 40 évig szívni akarsz?
2013. okt. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!