Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan van lelkiismeret...

Jogosan van lelkiismeret furdalasom?

Figyelt kérdés

Apa holnap megy fel Pestre, de csak egy embert tud magaval vinni. Ugy volt, hogy elmegy anyval en meg maradok tesommal. Na igen, de tesom bevagta a hisztit, hogy o akar menni. Eddig akarhanyszor ilyen volt MINDIG o ment es en soha. Mondtam neki, hogy hagy menjenek anyaek, de nem. Aztan anya mondta, hogy igy mar nem hagyja itthon tesomat, viszont ez igy tenyleg nem igazsagos meg apa is szeretne egyszer velem is elmenni, szoval menjek el en. En nagyon szeretnek menni (meg ugy van, hogy en megyek), de eleg leliismeret furdalasom van. Anya miatt azert, mert tudom, hogy szeretett volna elmenni kikapcsolodni..Tesom meg mindig olyan boldogan jon haza ha ilyen van. Szerintetek jogosan erzem magam igy?

En: 17L tesom: 12L


2013. júl. 21. 16:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyszer belefér hogy te menj, legközelebb majd megy anyukád vagy a tesód :) Ne legyen ezért lelkiismeret furdalásod.
2013. júl. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

LOL!!! A három muff! Ezt a betéti társaságot...


Figyi! Muterod már döntött, hogy marad a kis retarddal, a hugicád meg többször vt mint te, szal sztem (kizárásos alapon) menj el nyugodtan, és most gyere vissza te olyan boldogan, mint ahogy a kiccsaj szokott.


Nem irigylem faterodat, és vszeg ez a helyzet még csak romlani fog.

2013. júl. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Argloss ***** válasza:
Ne legyen lelkiismeret furdalásod. Gondolj arra, hogy ebből talán megtanulja, hogy a világ nem csak körülötte forog és a jövőben talán kevésbé önző és szerethetőbb ember válik a húgodból, aki nem fogja majd azt gondolni, hogy hisztivel bármi elérhető.
2013. júl. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ebbe csak az a vicces, hogy mondtam anyanak, hogy menjen o, de nem, mert azt mondta, hogy rosszul erezne magat, hogy mindket gyereke akar menni es megis o megy el.
2013. júl. 21. 16:31
 5/9 anonim ***** válasza:
Menj nyugodtan, a hisztis hugicának meg keverj le egyet legközelebb.
2013. júl. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
édesanyád helyébe lennék olyan önző hogy felmennék én, kivételesen egyszeri alkalommal végre...
2013. júl. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat!

Anyukam nem lesz ilyen.. Es amit irtam en is most megyek eloszor igy.

2013. júl. 21. 16:36
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

#4

Anyukád egy igazi anya. Vállalja a gyerekeivel járó macerát, és képes lemondani. Te pedig jó lánya vagy, mert gondolsz rá is.

Talán pár év múlva benő majd a húgod feje lágya, és anyukád is megengedhet magának egy kis lazítást.

2013. júl. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem értem miért csak 1 embert vihet magával? Ha kocsival megy ott elfér 5 ember is de legalább 4 tuti. Miért nem mehet mindenki és nem lenne probléma.
2013. júl. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!