Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Jó szépnek lenni?

Jó szépnek lenni?

Figyelt kérdés
Sajnos én nem vagyok ebben a kategóriában,de tapasztalom másoknál az előnyeit.Mindenki szivesen és udvariasan foglalkozik velük,míg a csúnyákot kerülik.Vagyis mégsem a belső érték az igazi? Bár f.fi vagyok,mégis szivesen lennék legalább 1 hétig,jóképű,stram pasi,vajon milyen élet lenne az? Érdekelne a szép emberek véleménye is!

2013. okt. 27. 10:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Jó szépnek lenni, mert az emberek szimpatikusabbnak találnak, ez tény. A szimpatikus emberekhez pedig máshogy viszonyulnak, elnézőbben, pozitívabban.

De ez csak apróságoknál számít. Mondjuk bókol egyet az eladó. Az igazán komoly dolgoknál már a szépség huszadrangú kérdés.

2013. okt. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem akarok okoskodni, de mihez képest szép egy ember-jelen esetben egy férfi? Én minden nagyképűség nélkül kijelenthetem hogy bizony nem vagyok csúnya. Egy minimális orrkorekció az nekem sem ártana-orrsövényferdülésem miatt. Meg most lesz majd egy fogszabályzóm mert keresztharapásom van, de még ezekkel a hibákkal együtt is szerencsésnek mondhatom magam. A kérdésedre válaszolva, nyilvánvaló hogy egy jobb külsővel megáldott ember( a nőkre a legigazabb ez az állítás) előnyöket élvez a kevésbé szép külsővel megáldott emberekkel szemben. Ez egy ilyen világ, számítanak a külsőségek-sajnos ez van. Valószínűnek tartom-és biztos hogy igazam van-te sem vagy menthetetlen-csak elkönyvelted magad kevesebbnek mint ami valójában vagy. Önértékelési problémáid lehetnek, próbáld kihozni magadból a lehető legtöbbet. Csak ennyit tudok neked javasolni.
2013. okt. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Igen, jó érzés, még akkor is, ha mások szerintem nem vagyunk azok :).
2013. okt. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Igen, számítanak a külsőségek, és jó szépnek lenni. És persze a külsődön csak bizonyos határokon belül tudsz változtatni. Ezért inkább azt mondanám, jó olyan embernek lenni, aki szépnek, vonzónak gondolja magát. Ha Te rondának tartod magad, ezt sugárzod is mások felé, nyílván így is fognak kezelni. Sztem én szép vagyok :), és úgy érzem, mások is ezt gondolják. De régebben rondának tartottam magam, nem is vett észre senki.
2013. okt. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Kedves válasz adók,hagyjuk már ezt a "kisugárzás" mentséget.Én végülis a szép emberek történeteit olvasnám,mennyire jó szépnek lenni a hétköznapokban,milyen kellemes élményekben van részük?
2013. okt. 27. 12:28
 6/11 anonim ***** válasza:
Figyelj, azért ne hidd azt hogy a szép emberek körül forog a világ... te egyébként hogyan éled meg azt hogy nem vagy benne a szép kategóriában? Mi az a dolog ami miatt úgy gondolod hogy kevesebb vagy? Azért írtam így mert te is így fogalmaztál, és eszemben sincs hogy megsértselek.
2013. okt. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mi szépek jókat nevetünk azokon, akik csak irigykednek. Ha egy hétig stram pasi lennél, te is ezt tennéd.
2013. okt. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A szépség szubjektív. Aki szépnek tartja magát, az jól érzi magát. Jó a kisugárzása, ezért mások is szívesen vannak a közelében.
2013. okt. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szinte fele olyan nehéz az élet.

Mindenki segíteni akar..

Könnyebb munkát találni.

Könnyebb meggyőzni bárkit bármiről.

De egyet azért megfigyeltem ami negatívum. Mégpedig az hogy a szépeknek nincs szinte semmilyük csak ami ahhoz kell hogy jól nézzenek ki. És nem is törekednek semmire mert mindent alájuk tesznek ,de az sose lesz az övék.

2013. okt. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

önmaguknak biztos jó, mert erre élveznek a szépek, hogy hiszik, hogy ők szépek, míg mások jókat röhögnek rajtuk.

Azonban a többség egy nagyképű pökhendi valaki a neveltetésükből fakadóan.

Amúgy intenzíven cáfolnám azt, hogy a szépeknek könnyebb minden, mert van, aki kifejezetten rúg ezekre az önimádó lelki korcsokra...

2013. okt. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!