Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kell egy nőnek szépnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell egy nőnek szépnek lenni ahhoz, hogy legyen párja? Nem elég, ha átlagos külsejű?

Figyelt kérdés

Ha kedves, tisztelettudó, őszinte, konzervatív, de mégis bolondos, az miért nem jó?


Miért kell a szépség is?


Átlagos lány vagyok a fenti tulajdonságokkal, de omlanak értem a férfiak.


2012. aug. 5. 21:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
24%
sajna nem, ma a plázacicák vannak előtérben, amit te írsz azok pedig túl hidegek, ha érted
2012. aug. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
90%
Ha omlanak érted a férfiak akkor minek tetted fel a kérdést? 24F
2012. aug. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Ha omlanak érted, akkor mi a bajod?

Akkor már te magad rácáfolsz a kérdésben kiírtakra (=azaz, hogy szépnek kell lenni)? ;)

Akkor mi a valódi kérdés?

2012. aug. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
jah, itt valami nem stimmel
2012. aug. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
75%

akkor meg mi a gond ha omlanak a pasik??


amúgy h kinek mi a szép a relatív! Áhh de ez a kérdés megint ugyanaz a téma mint a többi, miért a rib@ncok miért a modellek a csúnyák átlagosak vékonyak ducik ésatöbbi, külső kontra belső...

2012. aug. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Nekem ez bőven elég! :) Szerintem másnak is. Néz meg, hány átlagos kinézetű lánynak van párja...Hány éves vagy?
2012. aug. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

BOCSÁNAT!!!


Kimaradt a nem.


NEM OMLANAK értem, pedig elvileg mennyire ezt keresik. :(

2012. aug. 5. 21:56
 8/18 Mókusgyilkos ***** válasza:

fogalom zavar..

tisztázzuk: ha valaki nem szép akkor az ronda :D olyan h széda nincs.

majd ha tudsz normálisan fogalmazni akkor beszélhetünk.


az átlagos csaj meg NEM ÁTLAGOS már mint állandóan azzal jöttök h sok a pláza cica a ribis csaj meg tököm tudja és brühü mama szegény pasik meg szegény "átlagos csajok"


de ha ennyi van belőlük [SZERINTETEK] akkor nem az az átlagos?


amire ti gondoltok az a jellegtelem, unalmas :) nagyon nem m1.


amúgy meg éljenek a szexi punk csajok :)

2012. aug. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
93%

Én is átlagos vagyok, értem sem omlanak, de megtaláltam azt az egyet, akinek én vagyok a legszebb. :)


Te is megtalálod majd! Bízz magadban! ;)

2012. aug. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
jaaaj, úgy csinálsz mintha még nem láttál volna szürkéket, meg bányarémeket pasival. sztem csak simán unalmas vagy, vagy nem vagy elég nőies, esetleg büdös.
2012. aug. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!