Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mikor kapom vissza a pénzem?

Mikor kapom vissza a pénzem?

Figyelt kérdés
Adtam egy srácnak 3000ft-ot(jó hülye voltam tudom...) És már vagy6-7 hónapja nem adta vissza a pénzt nagyon pipa vagyok rá mert azt irogatja mindig hogy nem fogja megadni.(Ez mekkora parasztság már?) Mit csináljak hogy szépen vissza legyen solgáltatva a pénzem?
2013. okt. 28. 12:15
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem fogod azt visszakapni soha.

Fogd fel ezt tanulópénzként. Megtanultad, hogy másoknak csak úgy nem adogatunk kölcsön. Ennyi volt, zárd le. Legközelebb okos leszel.

2013. okt. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem fogja visszaadni, ha a fejed tetejére állsz, akkor sem.

Fogd fel tanuló pénznek. Többet nem adsz kölcsön senkinek.

2013. okt. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

így van ez tanuló pénz, én is jártam már így, és tanultam belőle, persze adtam már kölcsön pénzt valakinek de ő legalább visszaadta még 2 héttel előtte amikor ígérte, de volt már olyan amikor a gyerekkori legjobb barátom nem adta vissza, jó az a pénz is visszakerült jó fél év után amikor már rég tönkrement a barátságunk és gy próbálta helyrehozni de már késő bánat volt, a pénzt elfogadtam a kísérő ajándékot nem és kitessékeltem az ajtón.

Nekem is tanuló pénz volt, csak is családtagnak adok kölcsön pénzt aki biztosan vissza adja.

2013. okt. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem fogja vissza adni ebben biztos lehetsz. Ne adj senkinek kölcsön .
2013. okt. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
És ha a szüleitől kérném el?
2013. okt. 28. 12:45
 6/8 A kérdező kommentje:
Mert veréssel is fenyegetett már
2013. okt. 28. 12:45
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha veréssel fenyegetett meg, akkor tényleg "megérdemelte", hogy adtál neki kölcsön.

Attól függ, hogy milyen emberek a szülei. Ha normálisak akkor elkérném tőlük, aztán a többit rendezzék le családon belül. Bár nem hiszem, hogy jó fejek lennének, az alapján, hogy ekkora kretént neveltek.

Jegyezd meg, soha senkinek semmilyen körülmények között ne adj pénzt a jövőben, mert soha nem fogod viszontlátni azt az összeget! Az már régen rossz, ha valaki kér!

Szóval mint előttem leírták, ha a szülős dolog nem működik, akkor fogd fel tanulópénznek az esetet.

2013. okt. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Oké.
2013. okt. 28. 23:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!