Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » 14 éves vagyok és anyám észre...

14 éves vagyok és anyám észre vedte hogy cigisztem! Csak kipróbáltam! Az gáz lenne ha azt kérném hogy agya vissza a pénzem mert egy electromos cigit akarok venni?

Figyelt kérdés
2013. okt. 26. 10:25
 1/6 zabmester ***** válasza:
100%

"cigisztem"? "agya vissza"? Na nemár...


Amúgy, ha csak kipróbáltad a cigit, akkor voltaképpen nem dohányzol, így az elektromos cigi is felesleges lenne neked. Azt arra találták ki, hogy aki amúgy is dohányzik, az valami kevésbé káros módon tudja ezt megvalósítani, ha már leszokni nem tud/akar róla.

2013. okt. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Javaslom a nyelvtan órákat is kipróbálni.
2013. okt. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

inkább vegyél helyesírási szótárt, azzal nem ártasz sem a tüdődnek, sem az agyadnak.

14évesen nem ilyen dolgokon kéne törnöd a fejedet, hogy édesanyádtól hogy tudj pénzt kicsikarni cigarettára.

2013. okt. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A cigizésen való agyalás helyett inkább az önművelést, olvasást, íráskészség-helyesírás gyakorlását javaslom, hogy ne egy cro-magnoni előember értelmi színvonalán kelljen leélned az életedet.
2013. okt. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Anyám észre vedte??

VEDTE???

2013. nov. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az e cigi felrobbanhat.
2013. nov. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!