Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagyjából milyen gyakran és...

Nagyjából milyen gyakran és mikor szoktatok sírni, például feszültség levezetésként? Leginkább hol?

Figyelt kérdés
Írjátok korotokat és nemeteket is. Köszönöm szépen.

2013. okt. 12. 15:35
1 2
 1/11 anonim válasza:

15/F

Jó kérdés... keményen Május óta nem sírtam szal hanyagolható a sírás, persze ha lány vagy akkor elfogadható ha néha sírsz. De sztem a legtöbben otthon szoktak amikor nem látja őket senki, vagy a mosdókban.

2013. okt. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A hétköznapokban nem vagyok egy sírós típus, max. mielőtt megjön vagyok érzékenyebb, olyankor akár egy állatmenhely reklámon is néha bekönnyezek. De igazán sírni nagyon ritkán szoktam, és teljesen váratlan, hogy mi váltja ki. Volt, hogy rám szólt az egyik tanár, erre elkezdtem zokogni és nem bírtam abbahagyni. Pedig alapjáraton nem nagyon érdekel amit mondanak, úgyhogy meg is ijedt rendesen a tanár, mert tőlem ilyet még nem látott:D Ez kb. 4 éve volt, szerencsére nyilvánosan azóta nem jött rám sírógörcs, ezt tényleg jobb egyedül. Még két ilyen nagyobb igazi csuklós-zihálós bőgésemre emlékszem, az egyiknél egy szomorú számot hallgattam, a másiknál egy szomorú könyvet olvastam, de amúgy semmi konkrét bajom nem volt. Szóval nálam nem egy adott esemény váltja ki, hanem felgyűlik nagyon sok minden, aztán egyszer tök váratlanul valami kifakasztja, és ilyenkor fél óráig nem bírom abbahagyni, de hogy miért is bőgök pontosan, azt soha meg nem tudnám mondani. Aztán megint jól leszek. 17l
2013. okt. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
én ha eszembe jut egy szomorú gondolat, de van hogy hónapokig nem, aztán meg egy héten többször is. biztos hormonális.. meg vannak olyan számok, amiket nem tudok egy két könnycsepp nélkül meghallgatni. meg filmeken is. de amúgy nem szeretek sírni, nem könnyebbít meg igazán. 30/L
2013. okt. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Már nem is emlékszem rá.Ilyen téren már "megedződtem" ,rossz családi háttér átka. :S 18\F
2013. okt. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Jaj azt kihagytam,hogy talán valami haláleset tudná belőlem kiváltani , más nem.
2013. okt. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Én akkor szoktam,amikor zenét hallgatok,és olyan szám jön,ami emlékeztet valakire..Így visszagondolok az emlékekre,és kijön belőlem..Valamelyik nap majdnem elsírtam magam a suliban,de sikerült visszatartanom,így este jött rám,itthon..Én is leginkább itthon szoktam,nem szeretem,ha látja más.Van amikor egyszer jó kedvem van,aztán hirtelen sírnom kell..A hangulatom akár egy szó miatt is képes megváltozni,szóval változó~ 14/L
2013. okt. 27. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én utoljára 8 éve sírtam a nagymamám temetésén. Ha feszültség van benne azt máshogy vezetem le. Általában ez a futás és a box. 24/L
2013. okt. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

En szoktam sirni, altalaban menstruacio elott vagy/ es alatti idoszakban jellemzo. Multkor pl megneztem a Bambi cimu meset a baratommal, es elsirtam magam amikor a Bambi anyukaja meghalt :D De nalam ez semmit nem jelent, mert ettol meg egy eros szemelyiseg vagyok. Altalaban itthon szokott ez elofordulni. Ezen kivul meg a fent emlitett idoszakban akkor is elofordulhat, ha megbantanak, vagy valami nagyon felidegesit. Azert ez nem olyan gyakori az utobbi idoben. 28/L


S te kerdezo?

2013. okt. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

kb 1-2 havonta, és csakis a szobámban, úgy, hogy senki ne hallja. sose sírnék mások előtt

15/L

2013. dec. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Általában akkor, ha valami olyan dolog ér, ami mélyen megérint. Pl szakítás, haláleset, szerelem stb. De ha aznap már vmi nagyon sok, akkor is elsírom magam. Mások előtt is felvállalom, ha sírok, de legjobban a szobámban "szeretek"...
2016. ápr. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!