Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Reggel ebredes utan puha,...

Reggel ebredes utan puha, kicsi a hasam, delutanra mar nagyobb, estere pedig mint aki mar 4 honapos. Amugy mindig csak aludnek, pedig nem vagyok faradt. Es mindig csak ennek meg ennek. Mitol lehet?

Figyelt kérdés
2013. okt. 30. 16:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Sajnálom, de rossz hírem vagy: Horkoloidok voltak az őseid és örökölted a puffadt has szindrómát tőlük... de ne aggódj, van pozitívuma is, ha minden igaz, akkor a horksugár használatára is képes vagy!
2013. okt. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Rettenetesen orulok a valaszodnak, koszi.
2013. okt. 30. 16:55
 3/3 Angelik@ ***** válasza:
Ez mindenkivel így van. Mivel reggel még nem ettél semmit, ezért lapos a hasad. Aztán majd az ebéd és vacsora jól felpuffaszt. Fáradékony lehetsz az időjárás miatt is. Hangulatváltozásaid is vannak? Nekem is volt olyan időszakom, amikor szinte sosem volt elég, folyton nassolni akartam, de szerencsére megszűnt.:D
2013. okt. 31. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!